Białe Paprocie pokonały Indie Zachodnie pięcioma bramkami, aby wygrać Twenty20 Series 4-1

Na stadionie Sir Vivian Richards, North Sound, Antigua: Indie Zachodnie 101-8 (Hayley Matthews 56; Susie Bates 3-10, Fran Jonas 2-8, Aiden Carson 2-17) Przegrała z białymi paprociami 102-5 (Maddy Green 32no z 29, Millicare 26 z 32) Z pięcioma furtkami

Maddie Green strzeliła zwycięstwo z ostatniej piłki, gdy White Ferns ścigał 102. bramkę, aby ukończyć 4-1 Twenty20 Series zwycięstwo nad Indiami Zachodnimi.

Piłka z Nowej Zelandii została zrzucona z 20 strzałami wciąż wymaganymi, a mecz był w równowadze, ale udało mu się wykonać 32 noski z 29 piłek na stadionie Sir Vivian Richards w North Sound, Antigua.

Chedean Nation przegapił okazję w połowie furtki z dala od gry w kręgle, krawcowej z Indii Zachodnich, Shamilii Connell, ale gospodarze wciąż popychali gości do mety w ostatnim konkursie z serii pięciu meczów.

Maddy Green zdobył 31 z 28, gdy ścigał White Ferns 102, aby wygrać 25. 20. zwycięstwo w Indiach Zachodnich.

Alex Davidson / Getty Images

Milliecare wykonała 26 z 31 piłek i była partnerem w 37 z 38 z Greenem na piątą bramkę po tym, jak Sophie Devine opuściła 23 z 26.

* Białe paprocie remisują z Australią i RPA na Mistrzostwach Świata Kobiet w 2023 r.
* Maddie Green bierze na siebie odpowiedzialność za prowadzenie domu White Ferns w Indiach Zachodnich
* Białe Paprocie pokonały Indie Zachodnie pięcioma bramkami w trzeciej grze z serii Twenty20

Hayley Matthews odegrała samotną rolę w Indiach Zachodnich, zajmując 56. miejsce – ponad połowę z finałowej 101.

Fran Jonas zakończył lewą poprzeczkę z wynikiem 2-8 na cztery overy, w tym udział Matthewsa, który Kerr zgarnął w połowie.

Kiedy kapitan Indii Zachodnich odszedł, jej drużyna miała 83-5 punktów, a pozostały trzy oversy, a stamtąd udało im się dodać tylko 18 kolejnych runów – ball runów.

READ  Cricket: odbijający z Black Caps nie zdołali wygrać Bangladeszu w Twenty20 Series

Susie Bates zdobyła 3-10 z trzech overów, podczas gdy niespinner Eden Carson zgarnął 2-17 z czterech.

Bates spadł tuż po zakończeniu 13-letniej gry o władzę i szybko dołączył do niego Brock Hallyday, a White Ferns spadł do 28-2.

Devine zaczął iść do przodu w tym momencie, ale został odrzucony w niefortunnych okolicznościach, kiedy samochód prosto z Ker wjechał w Karishmę Ramhak i skręcił w bagażniki bez zagięcia.

W połowie White Ferns potrzebował 55 z 50 piłek, a Kerr i Green wydawali się mieć wszystko pod kontrolą, dopóki Kerr nie został złapany w połowie furtki pod koniec 16, z 23 z 25.

Białe Paprocie trafiły do ​​piątego T20 z serią już wygrywającą, Po wygraniu Supermeczu w czwartym meczu poprzedniego dnia.

wielka chwila

Białe Paprocie mogły gonić dopiero za 102, ale włożyły w to wiele wysiłku. Gdyby Greene został zwolniony 17-go, kiedy Nation dał szansę w środku głębokiej furtki, wynik mógłby być inny.

Lepiej z nietoperzami

Podczas gdy Green oferowała tę okazję z meczem w równowadze, była dość cicha, kończąc pracę White Ferns po tym, jak Kerr został wysłany.

Lepiej z piłką

Jonas dostał tutaj skinienie po wygraniu 2-8 z czterech overów. Po kilku niepewnych występach na początku swojej międzynarodowej kariery zaczyna pokazywać, dlaczego w tak młodym wieku została przedstawiona White Ferns.

Wielkie zdjęcie

Zwycięstwo 4-1 w serii T20 z wygraną 2-1 w jednodniowej międzynarodowej serii oznaczało, że była to udana seria dla Białych Paproci. Następna jest wizyta Bangladeszu w Nowej Zelandii w grudniu, a następnie Mistrzostwa Świata T20 w RPA w lutym.