Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cricket: odbijający z Black Caps nie zdołali wygrać Bangladeszu w Twenty20 Series

Tom Latham był zdziwiony, gdy Czarne Puchary spadły po pokonaniu Bangladeszu. zdjęcie/fotosport

Miniodrodzenie Black Caps zakończyło się w Bangladeszu, gdzie stracił sześć bramek w czwartym z 20, aby pokonać serię.

Dominujące zwycięstwo w trzech z pięciu starć było dowodem na to, że Nowozelandczycy zaczynają przyzwyczajać się do warunków w Dhace, ale odbijający nie byli w stanie poradzić sobie z wyczerpującym boiskiem, ponieważ rzucili ich na 93.

Kolejny mocny występ w kręgle sprawił, że Bangladesz wszedł do finału, ale nie był tak blisko, jak mogłoby to sugerować pięć piłek, ponieważ kapitan Bangladeszu Mahmudullah niepokonany 43 z 48 piłek, aby zapewnić, że piąty i ostatni mecz będzie martwą gumą.

Podczas gdy Czarny Kapelusz mógł pozostawić pewne elementy kręgle i kołysania się na boisku, musiały być prawie idealne, aby obronić 94, co było kolejną próbą uderzenia piłki.

Ciężki bieg Rachina Ravindry, gdy w pierwszym pojedynku kontynuował kaczkę z pięcioma piłkami, piłki Henry’ego Nichollsa były jedną z prawie pięciu słabych, a żałosny ruch Colina de Grandhomme’a kontynuował z kijem – i mógł się zakończyć – kaczką z pierwszej piłki, złapaną. za spinnerem Nassumem Ahmedem, który wygrał 4-10, a Black Caps spadł z 51-2 do 52-5.

Zostały one solidnie ustawione przez Toma Lathama (21 zdobyczy 26 piłek), podczas gdy Allen z Finlandii (12 zrzutów z ośmiu piłek) po raz kolejny pokazał swój ogromny potencjał, pokonując odwrotną szóstkę Shakiba Al-Hassana w serii strzałów, a także pokazał swój entuzjazm, rzucając próbuje strzelać po raz trzeci.

Ale pomimo przyzwoitej platformy jedynym facetem, który przekroczył czwartą pozycję, był Will Young, który rozpoczął z natury ryzykowny start, gdy siedział na szóstej pozycji na 16, a także był zabawną częścią najgorszej recenzji w historii – skierowanie lbw na dostawę, które przyszło ze środka nietoperza.

READ  NRL 2021: St George Illawarra Dragons vs Canterbury-Bankstown Bulldogs, aktualizacje na żywo, wyniki SuperCoach, wideo

Ustanowił jednak kilka łatwych limitów, a kiedy związał razem rundy na 46 z 48 piłek, było to 49,5 procent podań zespołu, ponieważ środkowy i ogon zawaliły się wokół niego.

Will Young dostarczył 49,5% pocisków Black Cabs.  zdjęcie/fotosport
Will Young dostarczył 49,5% pocisków Black Cabs. zdjęcie/fotosport

Mustafizur Rahman (4-12) był głównym winowajcą tych trudności, usuwając Cole’a McConchie za kaczkę, a Toma Blundella za ponurą czwórkę z 10 piłek, zaostrzoną przez poczwórne napięcie lewej strony, które uniemożliwiło mu rzucanie.

Young chowa się głęboko w finale, a Nowej Zelandii pozostało nie do pozazdroszczenia zadanie obrony 94.

Po raz kolejny szansę dał im Ajaz Patel, strzelając podwójnym strzałem Ala Hassana i Mushfiqa Rahima, podkreślając jego imponujący wynik 2:9 z czterokrotnego posyłania go do rywalizacji jako rezerwowego spinnera w przypadku kontuzji w Pucharze Świata T20. Zespół.

Obaj strzelcy, którym ponownie pomogli wątpliwe trafienia w Bangladeszu, zdecydowali się na niepotrzebnie agresywne strzały, ale Mahmudullah dramatycznie uspokoił sytuację, zdobywając pięć z 14 piłek.

Do tego podejścia przyczyniło się zaniedbanie wymaganego tempa biegania, ale także Ravindra Bowling, ze żałosnymi wynikami z 4-0-8-0 pokazującymi jego poprawę w całej serii.

De Grandhomme był kolejnym silnym zawodnikiem Nowej Zelandii z piłką, biorąc tylko 13 z jego trzech overów, ale McConchie został zdmuchnięty za 34 z jego 3.1 overów, co ostatecznie wymyka się spod kontroli w porównaniu z powrotem jego kolegów oficerów łącznie 8:0 -17-2 .

W równaniu zanotowano silny spadek z 46 z 54 piłek do 34 z 48 piłek. Podczas gdy po 35 piłkach Mohameda Naima skończył się, gdy skończył się sub-gracz Doug Brasswell, Mahmoud Allah pozostał.

W końcu to kapitan Nowej Zelandii przegapił ogromną okazję do odebrania swojego odpowiednika. Patel potrzebował 20 z 23 piłek, Mahmudullah zwabił fałd i uderzył w kij, ale Latham nie był w stanie zgarnąć piłki za kłody i okazja zniknęła.

READ  Pięcioosobowa polska drużyna przybywa do Pakistanu, aby jeździć na nartach poniżej Leila's Peak

Seria 39 piłek bez limitu wprowadziła grę w fazę umierania, ale potrzebując 13 z 12, Mahmudullah uderzył Blair Tickner z szóstką, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, przypieczętowując zwycięską passę.