Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Beyoncé spędza trochę czasu z Vanessą Bryant i jej córkami po obejrzeniu koncertu Renaissance w Los Angeles z Jayem-Z

Beyoncé spędza trochę czasu z Vanessą Bryant i jej córkami po obejrzeniu koncertu Renaissance w Los Angeles z Jayem-Z

Beyoncé mogła dać z siebie wszystko, aby w sobotę wystąpić podczas trasy Renaissance Tour w Los Angeles, ale to nie powstrzymało jej od spędzania czasu z dobrymi przyjaciółmi.

Piosenkarka, która w poniedziałek skończyła 42 lata, jakiś czas po występie zrobiła kilka uroczych zdjęć ze swoją przyjaciółką Vanessą Bryant i ich uroczymi córkami Biancą (6 lat) i Capri (4 lata).

Dołączyła do nich także ich starsza siostra Natalia (20 l.), którą widziano olśniewająco na imprezie wcześniej tego wieczoru, gdy na scenę weszła Beyoncé.

Vanessa (41 l.) i jej córki wraz z mężem Jayem-Z (53 l.) bawiły się na przedstawieniu na placu zabaw SoFi w Inglewood w strefie VIP.

Występ był drugim wieczorem trzydniowego tournée Beyoncé po Los Angeles w ramach jej bardzo dochodowej trasy, w której wzięło udział wiele innych gwiazd.

SWEET: 42-letnia Beyoncé ponownie spotkała się ze swoją dobrą przyjaciółką Vanessą Bryant (41 l.) i córkami Biancą (6 l.), Capri (4 l.) i Natalią w sobotę po koncercie Renaissance w Los Angeles (na zdjęciu dwie młodsze)
Rodzina: Vanessa udostępniła na swoim Instagramie wiele uroczych zdjęć i filmów przedstawiających swoje córki, którymi podzieliła się ze zmarłym Kobe Bryantem
Znani przyjaciele: spotykała się także z mężem Beyoncé, Jayem-Z (53 l.), w strefie VIP niedaleko sceny

A na jednym ze zdjęć Vanessy Beyoncé pokazała triumfalny uśmiech, siedząc wraz z Biancą i Capri otaczającymi ją z identycznymi uśmiechami.

Dwie małe dziewczynki miały na sobie wspaniałe szare sukienki z marszczonymi rękawami i setkami świecących cekinów, które pasowały do ​​srebrnego wyglądu, który piosenkarka ogłaszała podczas swoich przystanków w Los Angeles.

Beyoncé miała na sobie lśniący srebrny strój zgodnie z motywem przewodnim, a jej długie włosy w kolorze karmelu były przedzielone na środku i ułożone prosto.

„Ciocia BB” – Vanessa słodko podpisała post, dodając emoji przedstawiającą pszczołę i koronę.

Inne zdjęcia pokazywały całą rodzinę w tunelu przy SoFi. Vanessa pokazała urzekający uśmiech, ubrana w elegancką grafitowo-srebrną marynarkę w dużą kratkę i kruczoczarne włosy związane z tyłu.

Występ Beyoncé w SoFi był bardzo głośny, ale zmarła żona Kobego Bryanta zadbała o ochronę słuchu swoich najmłodszych córek, nosząc grube słuchawki, które znacznie obniżyły poziom decybeli.

W przeciwieństwie do swoich sióstr, które podczas pokazu starały się spełnić prośbę Beyoncé o srebrne stroje, Natalie wyglądała tego wieczoru luźno i swobodnie.

READ  Skąd Netflix wiedział, że jestem gejem, zanim ja to zrobiłem?

Wschodząca modelka była ubrana w pomarańczowo-niebieski T-shirt, który luźno wisiał na jej ciele.

Na jednym zdjęciu widać, jak Vanessa uśmiecha się do aparatu, obejmując Natalię od tyłu, podczas gdy jej najstarsza córka zmarszczyła się, nadając jej zabawny wyraz twarzy.

Za Vanessą, gdy była najlepsza, na parkiecie stał mąż raper Beyoncé, Jay-Z, który pojawia się na krótko w jednym z teledysków Vanessy.

Bezpieczeństwo przede wszystkim: występ Beyoncé w SoFi był bardzo głośny, ale żona Kobe Bryanta, nieżyjący już Kobe Bryant, zadbała o ochronę słuchu swoich najmłodszych córek, zakładając im grube słuchawki, aby znacznie zmniejszyć poziom decybeli.
STYL SPORTOWY: Dziewczynki założyły sukienki ze srebrnymi cekinami, natomiast Natalia miała na sobie śliczny niebiesko-pomarańczowy top.
Czas matki i córki: Vanessa uśmiecha się do kamery, obejmując Natalię od tyłu, podczas gdy jej najstarsza córka zwija się w kłębek, przybierając zabawną minę.
TAK DOBRE DO SZKOŁY: Słynny twórca hitu 99 miał na sobie suknię do ramion przewiązaną z tyłu bandaną i nosił wygodne okulary przeciwsłoneczne z okrągłymi oprawkami

Wyróżnij się: Beyoncé namawiała swoich fanów, aby na wszystkich trzech jej występach na stadionie SoFi w Englewood nosili srebrne stroje. Przybyli na nie licznie, jej pierwszorzędni fani

Słynny twórca hitu „99 problemów” miał na sobie suknię do ramion przewiązaną z tyłu chusteczką i parę fajnych okularów przeciwsłonecznych z okrągłymi oprawkami.

B’ zawsze zapewnia najlepsze wibracje i występy na wyższym poziomie. „Kocham cię, b” – Vanessa podpisała kolejny post ze swojego wieczoru.

Jej rodzina wróciła na arenę SoFi wkrótce po wcześniejszej wizycie na jednym z sześciu niesamowitych występów Taylor Swift w ramach trasy Eras Tour.

Bianca była odpowiedzialna za jeden z najmilszych momentów w serialu, kiedy Taylor podarował jej kapelusz „22” w trakcie występu.