Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Benjamin Tonyuti i Erwin Nakabet walczą o miejsce w finale Ligi Mistrzów

Trochę kawy przed wielkim zderzeniem. We wtorek po południu, zaledwie tydzień po pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów, Benjamin Tonyuti i Erwin Nakabet spotkali się w Ketziers-Kos w Polsce. Prowadząc do dwóch setów zerowych w Tatarstanie, kapitan Bluesa i jego polski zespół Jaxa pokonali pięć punktów, wygrywając 16-14 w dogrywce po 2:20.

„Otrzymaliśmy pewne korzyści psychologiczne, ale nic decydującego
, Zaczyna Tonyuti gonić za pierwszym finałem C1 i oczekuje kolejnej bezlitosnej walki w domu w środę wieczorem (18:00). Pokazaliśmy, że nigdy się nie poddamy, w przeciwieństwie do Loop Cividanova (Posiadacze tytułu włoskiego) W kwartałach. Wiemy, że Kasan i Erwin będą wywierać na nas dużą presję, abyśmy zostali włączeni do służby. „

Nagabeth była sfrustrowana

Sfrustrowany brakiem zwycięstwa na końcu Nagabet (17 punktów w I akcie) chce naprawić sytuację w 2013 roku po dwóch pierwszych porażkach w finale, aby dać mu trzecią szansę na wygranie najcenniejszego europejskiego turnieju. (Z Kunio) iw 2019 (już z Kasanem).

W tym celu wygrana jest koniecznością. Przed tie-breakiem będzie podobnie jak w bezpośrednich kwalifikacjach, a potem dodatkowy złoty zestaw 15 punktów.

READ  Po śmierci czterech osób Polska obwinia Białoruś o falę emigracji Wiadomości z Europy