Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Batgirl zatrzymuje ruch uliczny, sprowadzając hollywoodzki hit Gotham na High Street w Glasgow

Batgirl dosłownie zatrzymał ruch uliczny, sprowadzając przebojowy hollywoodzki hit Gotham na High Street w Glasgow.

W filmie, w którym główną rolę zagra Leslie Grace, Brendan Fraser i J.K. Simmons zagrają tytułową rolę, a historia koncentruje się na Barbarze Gordon, córce komisarza policji w Gotham, Jima.

Serwis streamingowy HBO Max planuje pokazać Warner Brothers i DC Films w 2022 roku.

Dziś High Street, na skrzyżowaniu Glasgow Cross i Salt Market, jest zamknięta, więc postać Leslie można sobie wyobrazić, jak odwiedza ze swoim chłopakiem fałszywy jarmark bożonarodzeniowy, zorganizowany specjalnie na starej stacji metra w Glasgow Cross.

Jak widać na Facebooku na żywo Były tam gigantyczne cukierki, ciasta i stragany z czekoladą ustawione na fałszywym rynku, a dwóch aktorów było widzianych, cieszących się gorącą czekoladą z kremem w jednym z naszych ujęć.

W żółtych taksówkach na High Street radiowozy i amerykańskie ciężarówki poruszały się w górę iw dół, obracając się i zatrzymując w zatłoczonej, chaotycznej scenerii. Ci, którzy przyjrzą się uważnie, mogą zobaczyć tablice rejestracyjne Gotham.

Leslie została również sfotografowana wokół Tolbooth Bar, który ma specjalną grafikę po bokach i porozrzucany wokół niego sztuczny śnieg.

Śnieg uformował się z worków z solą rozrzuconych po mieście handlowym.

Gigantyczny fałszywy billboard i ozdoby świąteczne przygotowane dla Batgirl w Trongate

Na Trongate, Parnie Street i King Street, gdzie niedawno zastrzelono Indianę Jonesa, cały rząd sklepów otrzymał fałszywą fasadę, a niektóre miały nawet fałszywe wystawy sklepowe.

Kwiaciarnie obnosiły się ze świątecznymi kwiatami, wytworne sklepy spożywcze miały lodówki czekające na uzupełnienie, a taniacy obnosili się z butelkami wina w cenie dolara. Był też gigantyczny billboard reklamujący kawę, choinki i mnóstwo świątecznych dekoracji.

Filmowanie będzie kontynuowane w okolicach centrum St Vincent Street, George Square i Glasford Street do marca.

READ  Polscy archeolodzy odkrywają liczącą 4000 lat grę planszową