Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niespodziewanie umiera modelka i magik w wieku 24 lat

Amy Gregory, lepiej znana jako Chloe Love, była „inteligentną, ambitną, inteligentną młodą kobietą o dobrym sercu i pięknym śmiechu”.

Urocza mała walijska modelka zmarła w wieku 24 lat.

Amy Gregory, lepiej znana jako Chloe Love, zmarła w nowym roku, szokując przyjaciół i rodzinę.

strona pozyskiwania funduszy Założona, aby pomóc swojej rodzinie w opłaceniu pogrzebu, Amy mówi, że Amy „cierpiała na stany lękowe i depresję” i „zaangażowała się w życie”.

Młoda modelka, która pracowała dla Babestation, spłynęła hołd, a jej rodzina powiedziała, że ​​jest „inteligentną, ambitną, inteligentną młodą kobietą o dobrym sercu i pięknym śmiechu”.

Amy Gregory, lepiej znana jako Chloe Love, popełniła samobójstwo

Jej matka Karina powiedziała: „W wieku 24 lat Amy cierpiała więcej niż większość w jej wieku. Była wytrzymałą, silną i piękną dziewczyną, która przezwyciężyła wiele trudności i wykorzystała swoje krótkie życie.

„Jej rodzina będzie za nią bardzo tęsknić. Będziemy tęsknić za jej śmiechem, idealnym uśmiechem, bezczelnym poczuciem humoru i radosną osobowością.

„Chociaż nigdy nie pogodzimy się ze stratą Amy, będziemy nadal pracować razem i zachować jej pamięć w naszym domu i w naszych sercach. Mamy nadzieję, że gdziekolwiek Amy czuje się teraz jak w domu, jest bezpieczna, kochana, uzdrowiona i wyzwolona. „

Strona GoFundMe założona przez bliskiego przyjaciela zebrała ponad 6000 funtów na koszty pogrzebu, a ludzie zostawiają hołd Amy w komentarzach.

Organizatorka strony Maria Grace powiedziała, że ​​Amy (która gra Chloe Love) „miała wielu fanów i ludzi, którym na niej zależało, a jej chaotyczna osobowość wniosła wiele światła do tego, co często może być mrocznym przemysłem”.

Samarytanie (116123) zapewniają całodobową służbę każdego dnia w roku. Jeśli wolisz spisać, jak się czujesz lub obawiasz się, że ktoś Cię usłyszy, możesz wysłać e-mail do Samarytan [email protected]

READ  Polski senator pozywa lidera partii za uwagi z inwigilacji