Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ballon d’Or 2021: Michael Owen: absolutna zbrodnia, jeśli napastnik Bayernu Monachium Robert Lewandowski nie wygra

Były napastnik Stoke City, Michael Owen, uważa, że ​​napastnik Bayernu Monachium, Robert Lewandowski, zasługuje na zdobycie Złotej Piłki 2021.

Reprezentant Polski jeszcze nie zdobył tej nagrody, mimo wyjątkowej kariery spędzonej głównie w Borussii Dortmund i Bayernie Monachium, podczas których wygrał Ligę Niemiec i Ligę Mistrzów.

Jest nominowany do tegorocznej Indywidualnej Nagrody Honorowej i jest jednym z najważniejszych obok Cristiano Ronaldo, Lionela Messiego, Jorginho, Karima Benzemy i N’Golo Kante.

Złota piłka

Henry ma „nadzieję”, że Benzema wygra Złotą Piłkę, a Evra patrzy na Jorginho

16.11.2021 o 10:04

Football Now rozmawiał z Owenem o nagrodzie, ponieważ były gracz Liverpoolu zdobył Złotą Piłkę w 2001 roku podczas pobytu na Anfield. Owen uważa Polaka za zasłużonego zwycięzcę.

Powiedział: „W tym roku jest bardzo otwarty. Oczywiście Messi i Ronaldo dominowali przez ostatnią dekadę. Powiedziałbym, że Messi z tej dwójki prawdopodobnie wyprzedza duet w tym sezonie. Nagroda, prawdopodobnie z powodu jego wyczyny z Argentyną i zdobycie pucharu na poziomie międzynarodowym.

„Myślałem, że Lewandowski był bardzo niefortunny, że nie wygrał w roku COVID, kiedy był, oczywiście zawieszony lub anulowany w tym roku, i może pójdę z nim. Są inni kandydaci, nie zrozum mnie źle, Mohamed Salah świetnie się bawił sezon, mimo że nie wygrał żadnego.

„Z drugiej strony Jorginho dla Chelsea (wygrał) wszystko. Ale nie jestem pewien, czy byłby wystarczająco dobry, aby wygrać z graczami takimi jak Lewandowski, więc prawdopodobnie poszedłbym z nim. Ponownie wygrał Bundesligę. Jego liczby są niesamowite. Jego gole z zeszłego roku. Myślę więc, że wybrałbym Lewandowskiego. To byłaby absolutna zbrodnia, gdyby przeszedł przez swoją karierę bez wygranej. Jest niesamowitym zawodnikiem.

Złota piłka

Soleimani „dumny”, że Salah rywalizuje o Złotą Piłkę 2021

09.11.2021 o 12:35