Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple naprawi irytujące monity kopiowania i wklejania w iOS 16

Apple ma kolejny błąd dla quash w iOS 16. Starszy menedżer Ron Huang powiedział: plotki o Macu Czytelnik tej firmy Zostanie naprawione Podczas próby kopiowania i wklejania zawartości między aplikacjami wymagane są wielokrotne uprawnienia. To „całkowicie nieoczekiwane zachowanie”, powiedział Huang. Chociaż firma Apple nie wykryła problemu wewnętrznie, kierownik przyznał, że inni radzą sobie z tym problemem.

Huang nie przedstawił harmonogramu korekt. Apple testuje już wersję beta iOS 16.1, która może zawierać poprawkę, ale nie podała, kiedy spodziewa się dostarczyć wersję.

Wada jest najnowszym z kilku problemów mających wpływ na iOS 16, odkąd pojawił się na początku tego miesiąca. iPhone 14 Pro Właściciele narzekali na brzęczenie aparatu w niektórych aplikacjach innych firm, a także brak reakcji podczas przesyłania danych z innego iPhone’a. Apple musiało nawet opublikować łatkę pierwszego dnia dla modeli iPhone’a 14, które Nie można poprawnie aktywować FaceTime lub iMessage. Błędy rozruchowe z pewnością nie są obce systemom operacyjnym, ale były bardziej irytujące niż zwykle.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

READ  Matematyk z Harvardu rozwiązał epicki problem szachowy sprzed 150 lat