Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nightdive Studios było najwyraźniej „blisko” odrodzenia GoldenEye 007

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Kultowa strzelanka FPS firmy Rare Złote oczy 007 Uważano, że utknął w licencjonowanym piekle, ale po uporczywych plotkach i zeszłotygodniowym Nintendo Direct oficjalnie ogłoszono Switch Online N64. Zbliża się do Xbox Game Pass i rzadki re Z kilkoma drobnymi ulepszeniami.

Jasne, może to jednak nie być wykalkulowany remaster, który wyciekł w zeszłym roku, i lepsze to niż nic. Nie możemy pomóc, ale zastanawiamy się, co by się stało, gdyby Nightdive Studios (człowiek cieńA Powerslav) prawo do ożywienia tego klasycznego, a nie rzadkiego. Według prezesa studia, Stephena Kecka, Nightdive wydaje się być niesamowicie bliski zapewnienia reedycji. Oto, co powiedział:

„NightdiveStudio *to* przybliżyło nas do zrobienia tego, ale ostatecznie cieszę się, że GoldenEye powrócił na nowoczesne platformy, a jeszcze bardziej cieszy mnie, że RareLtd jest studiem, które go przywraca”

Niestety Kik nie wyjaśnił, jak rozwinęła się sytuacja. Pomimo tego, że nie jest w stanie zabezpieczyć GoldenEye 007, jak wspomniano w powyższym tweecie, nadal jest „szczęśliwy” widząc powrót klasycznego N64 i cieszy się, że Rare go ożywia.

Nightdive Studios ma obecnie ręce pełne zabawek, takich jak szok systemu Niedawno ogłoszony projekt, The Rise of the Trinity: Silly Edition. Kick wcześniej wspomniał, w jaki sposób studio byłoby zainteresowane odzyskiwaniem zdrowia w przeciwnym razie klasyka jak wieczna ciemnośćale nie miał szczęścia z Nintendo.

Chcesz ponownie odwiedzić GoldenEye 007 przez Switch Online? Chcesz zobaczyć, co może zaoferować wersja Nightdive tej gry? Komentarz poniżej.