Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

ANZ Premier Tournament: rezerwowe gwiazdy strzelców, takie jak Southern Steel uderzają Waikato-BOP Magic

Southern Steel odbił się od straty z zeszłotygodniowej porażki z gwiazdami (na zdjęciu) i pokonał Waikato-Bay of Plenty Magic w poniedziałek.

Joe Allison / Getty Images

Southern Steel odbił się od straty z zeszłotygodniowej porażki z gwiazdami (na zdjęciu) i pokonał Waikato-Bay of Plenty Magic w poniedziałek.

Nie ma George’a Fishera, nie ma problemu.

Drużynie Southern Steel nie przeszkodziła nieobecność spadającej gwiazdy, pokonując Waikato-Bay of Plenty Magic 65-50 na Southland Stadium w Invercargill w poniedziałek wieczorem.

Jak na ironię, był to gracz, który dorastał w Rotorua i wykształcił się w Hamilton, który skomentował śliniaczek bramkarza pod nieobecność Fishera, który został odsunięty na bok po tym, jak doznał wstrząsu mózgu po przegranej Steele z gwiazdami w zeszły weekend, ale wyraźnie cieszył się z tego, co widziała .

Grace Namana nie przegapiła ruchu z National Netball League, gdzie gra w Southern Blast, i ledwo chybiła strzał, kończąc z 32 golami na swoim koncie z 35 prób.

Czytaj więcej:
* Premier League ANZ: Wzrost mocy w drugiej połowie wzmacnia Mystics na szczycie tabeli, aby pokonać gwiazdy
* ANZ Premier Tournament: Pulse-Tactix przełożony po przedłużeniu Wellington Level 2
* Premier League ANZ: Horror hit daje Holly Fowler z Magic nowe spojrzenie na siatkówkę
* Netball Nowa Zelandia przejmuje obleganą siatkówkę Waikato-Bay of Plenty

Zwycięstwo Steela dało drużynie trzy punkty przewagi nad Mainland Tactics w wyścigu o trzecie miejsce w Premier League, chociaż zagrali dodatkowy mecz po Pojedynek rundy 11 między Central Pulse a Tactix został przełożony w wyniku ograniczeń Covid-19 obowiązujących w Wellington.

Nie jest jeszcze jasne, kiedy ten mecz zostanie rozegrany, ale Steel z przyjemnością umieści kilka punktów na planszy i zwiększy presję na kontynencie, który szykuje się do organizacji Pulse w 12. rundzie i będzie miał teraz do rozegrania mecz w środku tygodnia w pewnym momencie.

The Steel pojedzie, aby zagrać w The Magic w Hamilton w następny poniedziałek i będzie uważać na występ z odbicia, chociaż być może będą w stanie powitać Fisher z powrotem, co byłoby wzmocnieniem, nawet jeśli nie przegapiliby jej w tym. Okazje.

READ  Genialny blues zmiażdży bordowy, aby wygrać serial o kraju pochodzenia

Namana miała dobrą passę dla stali w przedsezonie, gdy Fischer wyszła z izolacji tuż przed pierwszą rundą i szybko połączyła się z napastnikiem Tianą Mituaru, która nie trafiła tylko jednego strzału przez całą noc i przeniosła swoją ogólną grę na wyższy poziom.

Namana dołączenie do tablicy zajęło mniej niż 30 sekund i niedługo potem stało się jasne, w którą stronę potoczą się te zawody.

Magic mógł sobie wyobrazić swoje szanse na zjechanie na południe i odejście z pierwszą wygraną od pierwszej rundy, kiedy pokonali Northern Mystics, Kto teraz siedzi na szczycie tabeli po pokonaniu Superstars w niedzielę?.

Szybko jednak stało się jasne, że brak jednej głównej postaci opozycji nie wystarczy, aby zmienić rzeczywistość.

The Steel to zespół poszukujący miejsca finału, podczas gdy Magic to zespół poświęcony drewnianej łyżce – Jest to obszar z wieloma problemami do rozwiązania poza boiskiem.

Na koniec pierwszej kwarty przewaga stali wynosiła dziewięć, a w pierwszej połowie 16, gdzie osiągnęli przewagę. Ostatnie spotkanie obu drużyn. Fisher wygrał go pod dzwonkiem trzy tygodnie temuCzułem się jak stara historia.

Gdy zbliżała się ostatnia kwarta, margines skurczył się do 13, ponieważ magia w końcu pokazała trochę walki, ale zanim zabrzmiał gwizdek na cały etat, wróciła do 15.

Abigail Dougherty/Personel

Historycy Netballa ujawniają niesamowitą historię kobiety stojącej za nazwiskiem w składzie drużyny.

Ze stalą zamkniętą w zaciętym sporze z Tactix i wskaźnikiem bramek w dogrywce, ich niepowodzenie w powrocie do domu może przywrócić ich dominację, aby ich prześladować, ale w nocy byli w siódmym niebie.

ANZ Premier League – Runda 11

65- stolarz (Grace Namana 35/38, Tiana Mituaru 29/30, Kiana Bellacio 1/3) 50 (Caitlin Bassett 21/22, Kiara Semple 11/16, Khirna Williams 18/20)

READ  Super Rugby: Tornada są potężne w swojej trzeciej wygranej z maksymalną liczbą punktów

Wyniki kwarty: 1Q: 16-9; HT: 35-21; 3Q: 49-36

Rzeczy Punkty MVP: Tiana Mituaro 3, Grace Namana 2, Kate Heffernan 1

Punkty (rozegrane mecze): Mistycy 27 (11), Gwiazdy 25 (11), Stal 21 (11), Taktyka 18 (10), Puls 14 (10), Magia 7 (11)