Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Anne Heche: Aktorka „poważnie ranna” po tym, jak wpadła do domu i podpaliła się | Wiadomości z USA

Amerykańska aktorka Anne Heshe została podobno poważnie ranna po tym, jak jej samochód uderzył w dom w Los Angeles i zapalił się.

Według NBCLA kierowca pędził ulicą mieszkalną, a niebieski Mini Cooper wjechał na 30 stóp do dwupiętrowego domu w Mar Vista.

Lokalne media podają, że 53-latek doznał poważnych poparzeń.

obrazek:
ann do cholery

Funkcjonariusze uważają, że samochód mógł uderzyć w barierę i uderzył o dwie stopy nad ziemią, kiedy uderzył we front posiadłości.

Materiał uzyskany przez TMZ pokazał, że Heche jedzie tym samym samochodem, który został później sfilmowany z poważnymi uszkodzeniami na miejscu zdarzenia.

Wypadek spowodował duży pożar wewnątrz posiadłości, a 59 strażakom zajęło 65 minut, aby „dosięgnąć, ograniczyć i ugasić uporczywy pożar wewnątrz poważnie uszkodzonego budynku”.

Według straży pożarnej w Los Angeles, w pojeździe znaleziono kobietę i zabrano ją do szpitala. Podczas gdy budynek jest teraz „nie nadający się do zamieszkania”, właściciel domu był bez szwanku.

Sąsiad powiedział NBCLA: „W domu było mnóstwo dymu. Myślę, że użyli podnośnika, aby przesunąć samochód, aby wydostać kierowcę. To było szalone”.

Heche jest najbardziej znana z ról w filmach, w tym w Psycho, Donnie Brasco i Cedar Rapids – a wcześniej spotykała się z Ellen DeGeneres w latach 1997-2000.

READ  Dlaczego nie jesteś dziś celebrytą?