Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lisa Kudrow opowiada o lękach przed ciałem podczas kręcenia filmu Friends z Jennifer Aniston i Courteney Cox

Lisa Kudrow przyznała, że ​​zmagała się z problemami z obrazem ciała po tym, jak zobaczyła siebie na ekranie z przyjaciółmi Jennifer Aniston i Courteney Cox.

59-letnia aktorka, która grała Phoebe Buffay we wszystkich 10 sezonach popularnego sitcomu od 1994 do 2004 roku, powiedziała, że ​​jej postrzeganie swojego ciała zmieniło się po tym, jak dostała przełomową rolę.

Miałem usterkę ciała w stylu „Och, trzymam się”. Tak jak moja siostra, tak jak mój tata. A ja nie. Absolutnie!’ Gwiazda powrotu powiedziała w środowym odcinku popcorn w proszku Notacja dźwiękowa.

Samoświadomość: Lisa Kudrow przyznała, że ​​zmagała się z problemami z obrazem ciała po tym, jak zobaczyła siebie na ekranie z przyjaciółmi Jennifer Aniston i Courteney Cox. Ostatnio widziany marzec 2022

Kontynuowała: Nie widziałam tego. Nie miałam talii. W ogóle go nie widziałem. Myślałem, że jestem naprawdę chudy i mogę zrobić wszystko.

Zwycięzca Emmy dodał: „A ja patrzyłem na zdjęcia i mówiłem: „O mój Boże, zdjęcia naprawdę zniekształcają rzeczywistość. ”

I dopiero wtedy, gdy przyjaciele zdali sobie sprawę, że tak naprawdę nie wyglądam tak, jak myślałam, że wyglądam.

Autoportret: 59-letnia aktorka, która grała Phoebe Buffay we wszystkich 10 sezonach popularnego sitcomu od 1994 do 2004 roku, powiedziała, że ​​jej postrzeganie swojego ciała zmieniło się po tym, jak dostała przełomową rolę.

Autoportret: 59-letnia aktorka, która grała Phoebe Buffay we wszystkich 10 sezonach popularnego sitcomu od 1994 do 2004 roku, powiedziała, że ​​jej postrzeganie swojego ciała zmieniło się po tym, jak dostała przełomową rolę.

'Miałem usterkę ciała w drodze "Och, trzymam się." Tak jak moja siostra, tak jak mój tata.  A ja nie.  Absolutnie!'  Gwiazda Comebacku powiedziała w środowym odcinku podcastu Popcrushed.  Na zdjęciu 1994

Miałem usterkę ciała w stylu „Och, trzymam się”. Tak jak moja siostra, tak jak mój tata. A ja nie. Absolutnie!’ Gwiazda Comebacku powiedziała w środowym odcinku podcastu Popcrushed. Na zdjęciu 1994

I to było tak denerwujące, kiedy myślałem: „Czy rzeczywiście powinienem schudnąć? Czy powinienem być na diecie? strzelać. „

Zapytana przez gospodarzy, czy to relacje w mediach lub niektóre nagłówki skłoniły ją do zmiany swoich spostrzeżeń, Lisa wyjaśniła: „Widziałam siebie w serialu i widzę siebie w ubraniach i widzę Kourtney i Jennifer w odzież.

READ  EastEnders Spoilery — przerobiona postać w historii Slaters Runner

Na początku pomyślałem: „Och, znają się na szyciu, więc mogą przedyskutować to z projektantem kostiumów o tym, gdzie powinni coś zabrać”.

Lisa powiedziała:

„I tylko przyjaciele zdali sobie sprawę, że naprawdę nie wyglądam tak, jak myślałam, że wyglądam” – powiedziała Lisa. I to było tak denerwujące, kiedy myślałem: „Czy rzeczywiście powinienem schudnąć? Czy powinienem być na diecie? strzelać „

Negatywne: Lisa (w środku) otworzyła się na temat swoich zmagań w podcaście Marca Marona WTF, przyznając, że czuła

Porównania: Zapytana przez gospodarzy, czy to relacje w mediach lub niektóre nagłówki skłoniły ją do zmiany swoich poglądów, Lisa wyjaśniła: „Widziałam siebie w programie w programie i widziałam siebie w ubraniach i widziałam Kourtney i Jennifer w ubraniach. „.

Urodzona w Los Angeles powiedziała, że ​​poprosiła 58-letniego Kourtney, która grała Monikę Gellar, i 53-letnią Jennifer, która grała Rachel Green, by odprowadziły ją do jej stroju i podzieliły się swoimi radami. Powiedziała, że ​​zrobiły to, ponieważ były jak siostry. ”

„I to jest ten czas, który widuję, och, nie chodzi tylko o szycie” – powiedziała Lisa.

„Nie próbuję też powiedzieć, że miałam nadwagę” – wyjaśniła. 'Nie byłem. Nie miałam pojęcia, jak właściwie wyglądało moje ciało.

Matka pamięta, jak po czterdziestce przyszła przyjąć ciało.

’Wszystko dobrze. Aktorka powiedziała, że ​​tak właśnie wyglądam. 'Wszystko dobrze. Rób to, co musisz, aby być zdrowym, ale to jest twoje ciało i to jest w porządku.

Na początku pomyślałem, "Och, znają krawiectwo, więc mogą przedyskutować to z projektantką kostiumów o tym, gdzie powinni coś zabrać"

Na początku pomyślałem: „Och, znają się na szyciu, więc mogą przedyskutować to z projektantem kostiumów o tym, gdzie powinni coś zabrać”.

Lisa zauważyła również, że przypomni sobie, że nie aspiruje do tego, by wyglądać jak typowa hollywoodzka aktorka.

„Chciałam po prostu zostać aktorką charakterystyczną. „Nie wejdziesz w komedię romantyczną, żadną romantyczną rolę – nie jesteś” – powiedziała.

To i tak nie jest fajna rola, więc przestań. W porządku, możesz wyglądać tak dobrze, jak jesteś.

Wykonawczyni Booksmart dodała, że ​​jej 26-letni mąż, Michelle Stern, „zawsze kochał mnie taką, jaką byłam” i „chciał, żebym była zdrowa”.

READ  Królowa wraca do swoich wirtualnych królewskich obowiązków po pobycie w szpitalu w celu przeprowadzenia „wstępnych śledztw” | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Kiedy współprowadzący Popcrushed, Ben Badgley, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat presji, jaką odczuwają aktorzy, aby nieustannie porównywać się z bardziej znanymi gwiazdami, Lisa powiedziała: „To wszystko w twojej głowie, zrób to sam”.

Przyjaciele na ekranie i poza nim: Pochodząca z Los Angeles powiedziała, że ​​poprosiła 58-letniego Kourtney, która grała Monikę Gellar, i 53-letnią Jennifer, która sfilmowała Rachel Green, aby towarzyszyła jej w jej stroju, aby podzielić się swoimi radami, co powiedziała, że ​​zrobiły, ponieważ były

Lisa powiedziała:

Przyjaciele na ekranie i poza nim: Pochodząca z Los Angeles powiedziała, że ​​poprosiła 58-letniego Kourtney, która grała Monikę Gellar, i 53-letnią Jennifer, która sfilmowała Rachel Green, aby towarzyszyła jej w jej stroju, aby podzielić się swoimi radami, co powiedziała, że ​​zrobiły, ponieważ były „jak siostry”.

„Nikt nie potrzebuje, żebyś był Tomem Cruisem ani tak sławnym jak Tom Cruise” – dodała.

Dla mnie wtedy była to Julia Roberts lub Meg Ryan. Nikt mnie o to nie pyta.

Lisa wcześniej ujawniła problemy związane z wizerunkiem ciała, z którymi musiała się zmierzyć, grając w Friends podczas swojego występu w 2019 WTF w Marc Maron. notacja dźwiękowa.

Przyznała komikowi, że czasami czuła się „górzysta” w porównaniu z Jennifer i Kourtney.

Gwiazda Easy A powiedziała, że ​​często porównywała się do swoich koleżanek, które miały więcej przygotowanych stylów niż postać Lisy Phoebe.

Phoebe była najbardziej odważnym strojem z całej grupy, często ubrana w egzotyczne i ekstrawaganckie stroje.

Akceptacja: czyjaś matka pamięta, że ​​przyjęła swoje ciało po czterdziestce roku życia

Akceptacja: czyjaś matka pamięta, że ​​przyjęła swoje ciało po czterdziestce roku życia

Dyskutując na temat wizerunku ciała aktorka powiedziała: „Niestety dla kobiety, jeśli masz niedowagę, będziesz dobrze wyglądać. I to wszystko, co mam.

A kiedy byłam taka chuda, cały czas chorowałam. Zapalenie zatok, przeziębienie, rodzaj grypy. „Zawsze byłam chora” – dodała.

Zapytana przez Marka, czy była „celowo chuda”, odpowiedziała: „Tak, jasne”.

Dodała, że ​​praca u boku Jennifer i Kourtney często sprawiała, że ​​czuła się skrępowana swoim ciałem.

„Widzisz siebie w telewizji i mówisz „O mój Boże, jestem tylko górą dziewczyn”. „Jestem już starsza niż Kourtney i Jennifer – większa, tak jak moje kości wyglądają na większe” – wyjaśniła.

READ  Davina McCall połączyła siły z Ant McPartlin i Declan Donnelly, aby uruchomić ITV Entertainment

„Czułam się jak ta góra dla kobiety obok nich” – dodała.

Friends Forever: W zeszłym tygodniu Jennifer i Kourtini świętowały 59. urodziny Lisy zapierającym dech w piersiach powitaniem na Instagramie;  Widziany w 2003 roku na People's Choice Awards

Friends Forever: W zeszłym tygodniu Jennifer i Kourtini świętowały 59. urodziny Lisy zapierającym dech w piersiach powitaniem na Instagramie; Widziany w 2003 roku na People’s Choice Awards

Jednak trio aktorek pozostało bliskimi przyjaciółmi przez lata, odkąd kultowy serial zawinął.

W zeszłym tygodniu Jennifer i Courteney uczciły 59. urodziny Lisy ciepłym powitaniem na Instagramie.

„Happy Birthday @lisakudrow”, Jennifer napisała migawkę dwóch kobiet zrobioną podczas 29. People’s Choice Awards w 2003 roku, którą udostępniła na Instagramie Stories.

Wszyscy razem: Przyjaciele zebrali się na specjalnym spotkaniu HBO Max w maju zeszłego roku;  Aniston na zdjęciu z Courteney Cox, Matthew Perry, Kudrow

Wszyscy razem: Przyjaciele zebrali się na specjalnym spotkaniu HBO Max w maju zeszłego roku; Aniston na zdjęciu z Courteney Cox, Matthew Perry, Kudrow

Na następnym slajdzie dodała „Kocham cię”, która zawierała GIF-a, na którym skakali w górę iw dół jak Rachel i Phoebe.

Na innym zdjęciu Aniston pokazała swoją miłość do Lisy, całując ją w skroń, podczas gdy twarz blondynki gwiazdy całowała się przed kamerą.

Aktorka dodała emoji z czerwonym sercem, emoji z tortem urodzinowym i całującą się twarz.

Courteney dodała powitanie urodzinowe dla swojej przyjaciółki i udostępniła wideo do swoich historii na Instagramie, w których dwoje siedzi na sofie i się śmieje.

Założyciel Homecourt napisał: „Happy Birthday Loot! Możesz zrobić wszystko lepiej! I śmieszniej!”

Przyjaciele – w tym Cox, Matthew Perry, David Schwimmer i Matt LeBlanc – spotkali się ponownie na specjalnym spotkaniu HBO Max w maju zeszłego roku, kiedy to Kudrow powiedział Ludzie Jak głęboka więź łączy ją z innymi gwiazdami.

Czuję, że możemy kontynuować dokładnie tam, gdzie skończyliśmy, a czas nie minął. „Jesteśmy w kontakcie bez względu na wszystko” – powiedziała.