Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Angelina Jolie twierdzi, że Brad Pitt znęcał się nad nią i jej dziećmi „emocjonalnie i fizycznie”, nowe zeznania sądowe pokazują | Ents & Arts News

Jak wynika z nowych dokumentów sądowych, Angelina Jolie oskarżyła Brada Pitta o „emocjonalne i fizyczne znęcanie się” wobec niej i jej dzieci.

Aktorka twierdziła, że ​​podczas lotu samolotem we wrześniu 2016 r. doszło do serii brutalnych incydentów, co ostatecznie doprowadziło do złożenia przez nią wniosku o rozwód.

Zarzuty, którym Pitt stanowczo zaprzeczył, zostały pierwotnie postawione podczas bitwy o opiekę nad dzieckiem, ale teraz pojawiły się we wspólnej skardze Julie w ramach trwającego sporu prawnego byłej pary w sprawie sprzedaży ich winnicy na południu. Z Francji – O Francji.

Chociaż zarzuty zostały postawione w momencie rozwodu, zostały uwzględnione w poprawionym raporcie FBI.

Przedstawiciel Pitta, który nie był upoważniony do wypowiadania się publicznie, gwałtownie zaprzeczył zarzutom Jolie, nazywając je „kolejną parafrazą, która tylko szkodzi rodzinie”.

W nowych dokumentach złożonych w środę 47-latek powiedział, że Pete „słownie ją zaatakował” i „pchnął” w kierunku jednego ze swoich sześciorga dzieci.

„Podczas długiego lotu, który trwał całą noc, Pete znęcał się fizycznie i emocjonalnie wobec Julie i ich dzieci, które miały wówczas od ośmiu do piętnastu lat” – mówią dokumenty.

„Po tej podróży, dla dobra swojej rodziny, Jolie postanowiła wystąpić o rozwód”.

„Udusił” dom jednego ze swoich dzieci, zanim „wylał na nie piwo i czerwone wino”

Twierdzą, że „agresywne zachowanie” Pete’a zaczęło się przed lotem, ale kiedy już znalazł się na pokładzie, „udusił” jedno ze swoich dzieci i „uderzył drugiemu w twarz”, gdy interweniowali, by się nawzajem chronić.

„Niektóre dzieci prosiły Pete’a, żeby to powstrzymał” – napisano w pozwie. „Wszystkie się bały. Wiele płakało”.

Dokumenty twierdzą, że Pitt nadal agresywnie przeklinał rodzinę, a pewnego razu „lał piwo i czerwone wino na dzieci”.

Czytaj więcej:
Brad Pitt pozywa Jolie za sprzedaż winnicy
Dzieci mogą zeznawać w walce o opiekę nad Pete’em i Julie
Dlaczego Angelina Jolie rozwiodła się z Bradem Pittem?

READ  Księżniczka Charlotte porzuciła sukienkę, by ujawnić rewelacje Louisa podczas Platinum Jubilee Events | Królewski | Aktualności

Po wylądowaniu aktor rzekomo uniemożliwił rodzinie opuszczenie samolotu i ponownie fizycznie zaatakował jedno ze swoich dzieci.

Zaledwie pięć dni po rzekomym incydencie Jolie złożyła wniosek o rozwód i rozpoczęło się dochodzenie FBI, ale zdecydowano, że nie są wymagane żadne działania przeciwko Pittowi.

Trwający spór o Chateau Maraval

Sędzia Pitt przyznał 50-50 opiekę nad dziećmi po procesie za zamkniętymi drzwiami, w którym zarzuty zostały wyemitowane.

Ale sąd apelacyjny później wykluczył specjalnego sędziego za nieujawnienie potencjalnego konfliktu interesów na wniosek Jolie, unieważniając decyzję.

Aktorzy zdobywcy Oscara od 12 lat należą do najgorętszych par w Hollywood i byli romantycznymi partnerami przez dekadę, kiedy pobrali się w 2014 roku.

obrazek:
Widok z lotu ptaka na XVII-wieczny Chateau Miraval, zakupiony przez Angelinę Jolie i Brada Pitta, w 2012 roku

Sędzia uznał ich za single w 2019 roku, ale spór o sprzedaż udziałów pary w Chateau Miraval SA, francuskiej spółce składającej się z domu i winnicy w południowej Francji, trwał nadal.

Pitt wcześniej oskarżył Jolie o zaaranżowanie „wrogiego” przejęcia „starannie zbudowanego” biznesu winiarskiego i zmuszenie go do współpracy z „nieznajomym z toksycznymi skojarzeniami i intencjami”.

Nieruchomość Miraval znajduje się w miejscowości Correns w południowo-wschodniej Francji i została kupiona przez parę za około 25 milionów euro (20,8 miliona funtów) w 2008 roku.

Według dokumentów prawnych Pete wniósł 60% ceny zakupu, a Jolie zapłaciła pozostałe 40%.

Sprawa rozwodowa nie została zakończona, a kwestie opieki i kwestie finansowe pozostają nierozwiązane.