Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

10 zapaśników, których nawet AEW nie mógł podpisać

10 zapaśników, których nawet AEW nie mógł podpisać

Ostatnie precedensy sugerują, że ta lista może być zbędna, gdy ją czytasz, i to nie tylko ze wszystkich zwykłych powodów, które można znaleźć w Ta strona jest autorem.

W zależności od tego, jak tego rodzaju rzeczy są obliczane, AEW sprowadził od 15-20 nowych zapaśników na stałe zakontraktowanych w 2022 roku od października. A to ignoruje tych, którzy pracują nad umowami aktualizacji, pojawiają się tu i tam jako goście specjalni w Dynamite lub kręcą się w Dark and Dark: Elevation. Zwiększaj te liczby jeszcze bardziej, aby pojawiły się gwiazdy NJPW/Impact, a następnie dodaj więcej do tych, którzy reprezentowali zrestartowany Ring Of Honor, i łatwo zrozumieć, dlaczego publiczność jest zmęczona jakimikolwiek nowymi artystami zapisującymi się w dającej się przewidzieć przyszłości.

Wydaje się, że wszystko jest trudne, mówi Tony Khan. Status Rush stał się oficjalny wkrótce po Wielkim Szlemie, a mecze w Dynamite 28 września z udziałem Bandido i Juice Robinsona mogą nie być jednorazowymi meczami.

to jest możliwy To, że każde z poniższych nazwisk może ostatecznie podpisać się na przerywanej linii Jacksonville, jest w dużym stopniu wysoce nieprawdopodobne…

Coś dziwnego wydarzyło się w 2019 roku, co prawie połączyło Undertakera i AEW, zanim ten pierwszy wycofał się z grania legendarnej roli, a ten drugi nawet istnieje.

Wydarzenie inauguracyjne Double Or Nothing zostało wzbogacone – tak jak miało to miejsce w przypadku All In poprzedniego lata – o masową i zakrojoną na dużą skalę imprezę Starrcast „spotkaj i pozdrów”, a także starając się, aby konferencja była miejscem docelowym Wszystko Zawodowi zapaśnicy zamiast nikogo spoza orbity WWE, zarezerwowali pierdolenie kontrahent.

„The Deadman” nie był wtedy taki zwyczajny, trafił na nagłówki na tyle, że sam Vince McMahon podobno dostał targ. Zły dookoła tego. Być może, ale lutowa historia doprowadziła do tego, że Undertaker przegrał swój pierwszy od 17 lat na WrestleManii, mimo że – jak później ujawniono w Private Network – był za kulisami wszystkiego i pojawił się jako niespodzianka na Monday Night Raw następnego wieczoru.

READ  Możliwe spoilery na głównych imprezach WrestleMania 38 i WWE Elimination Chamber

McMahon mógł zrezygnować w niełasce, ale prawie na pewno spalił jedną ze swoich największych gwiazd, zanim jakoś wyszedł, by powstrzymać podobne boczne zamiany swoich innych legend.