Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amerykańska policja twierdzi, że mężczyzna, który przebił się przez ogrodzenie lotniska, skierował się w stronę startu całego samolotu

Samolot mógł kontynuować start (zdjęcie pliku).

123RF

Samolot mógł kontynuować start (zdjęcie pliku).

kierowca, który Rozbił się przez ogrodzenie na międzynarodowym lotnisku Lehigh Valley Amerykańska policja powiedziała, że ​​jechała w kierunku w pełni załadowanego samolotu, który w tym czasie startował.

Nikt nie został ranny w wypadku na lotnisku w Pensylwanii.

Bradowi Weinhoferowi postawiono zarzuty karne ze strony Lehigh-Northampton Airport Authority, które zarządza lotniskiem, w związku z wydarzeniami, które zamknęły pas startowy na około 20 minut. Oskarżenia o przestępstwo obejmują ryzyko katastrofy.

Według akt sądowych od poniedziałku 34-letni Weinhofer pozostał w więzieniu hrabstwa Lehigh zamiast 50 000 dolarów kaucji. Adwokat nie stawił się jeszcze w sprawie.

Czytaj więcej:
* Kobieta ukradła ciężarówkę z mlekiem i biegła ulicami po niewłaściwej stronie drogi w policyjnym pościgu
* American Airlines mają problem z silnikiem podczas lotu, a szczątki są rozrzucone po całym mieście Kolorado
* Nauczyciele amerykańscy pozywają po tym, jak samolot odrzutowy opróżnił w szkołach paliwo

Rzecznik Airport Authority Colin Ricbone powiedział, że amerykańska Federalna Administracja Lotnictwa nadal bada tę sprawę i ustali, czy w związku z piątkowymi wydarzeniami wniesiono jakiekolwiek zarzuty federalne.

Policja Stanowa Pensylwanii poinformowała, że ​​Weinhofer miał pierwszy inny pojazd z tyłu na krótko przed 15:30.

Żołnierz Nathan Branosky, rzecznik policji stanowej w Betlejem, powiedział, że drugi pojazd przewoził pasażerów, ale nikt nie został ranny.

Weinhofer wystartował i kontynuował jazdę na południe. Kilka minut później policja lotniska poinformowała, że ​​detektyw został poinformowany o naruszeniu linii ogrodzenia lotniska w pobliżu bramki 28.

Czarna furgonetka przejechała przez ogrodzenie z siatki, na której widniał napis „Wstęp wzbroniony”, powodując szkody w wysokości około 2500 dolarów, podała policja.

Kierownik konserwacji podążył za ciężarówką, która wjechała do budynku terminalu, przez lotnisko i podjazd C. Według dokumentów sądowych samolot Eligan startuje z 171 osobami na pokładzie.

READ  „Tragiczny błąd”: Szpitalna amputacja nogi pacjenta - należy teraz usunąć prawą kończynę

Policja powiedziała, że ​​samolot mógł kontynuować start, a ciężarówka wjechała na pas startowy i zatrzymała się na jego środku, zmieniając kierunek lotów.

Weinhofer został zidentyfikowany jako kierowca i został natychmiast aresztowany przez policję lotniskową.

W czasie wypadków Weinhofer był wolny od niezabezpieczonej kaucji w wysokości 8 000 USD za sprawę DUI w grudniu, zgodnie z aktami sądowymi.

Weinhofer miał być dzisiaj w sądzie hrabstwa Northampton w sądzie DUI/ARD w tej sprawie. Jego prawnik w tej sprawie nie mógł od razu uzyskać komentarza.

– Ekspresowe Czasy .