Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amerykanie obsypują miłość swoją gwiazdą Kate Middleton wśród Harry’ego, nowego wyczynu Meghan

Kate Middleton, którą Amerykanie kochają jako „gwiazdę”, odzyskuje serca Stanów Zjednoczonych podczas swojej trasy koncertowej po Bostonie po tym, jak „królewska zagłada” Harry’ego i Meghan w Operze nadszarpnęła wizerunek monarchii w Stanach Zjednoczonych .

Według sondażu, dwukrotnie bardziej popularna niż księżna Sussex w Stanach Zjednoczonych, nowa księżna Walii ma prawdziwą zdolność łączenia się z Amerykanami.

Matka trójki dzieci jest kochana przez Amerykanów, ponieważ jest uosobieniem księżniczki, ucieleśnieniem wszystkiego, czego obywatele Stanów Zjednoczonych oczekiwaliby od przyszłej królowej.

Według królewskiego redaktora podróż księcia i księżnej Walii jest okazją do poprawy pozycji monarchii w Stanach Zjednoczonych w związku z spór o nagrodę Meghan i Harry’ego oraz nadchodzący film dokumentalny, który wywołał nowe kontrowersje.

Roya Nikah, pisząc w The Sunday Times , opisał wywiad Oprah z księciem i księżną Sussex jako „90 minut królewskiej zagłady w czasie największej oglądalności”, co pozostawiło „nadszarpniętą reputację monarchii”.

Dodaje, że po wywiadzie dworzanin powiedział, że firma „ma teraz amerykański problem”.

W rezultacie podróż Kate i Williama, oboje po 40 lat, cieszy się dużym zainteresowaniem w kręgach królewskich, jak twierdzi Roya, która dodała, że ​​widzi w niej okazję, by „mocno postawić ród Windsorów na nogi”. za stawem” i „podnoszenie monarchii ponad wiadomości rozrywkowe”.

Podczas podróży Kate i William przedstawią takie zagadnienia, jak zmiany klimatu, zagrożona młodzież i ekologiczne technologie. Punktem kulminacyjnym wizyty jest druga gala rozdania nagród Earthshot, która odbędzie się w Bostonie 2 grudnia, na tydzień przed odebraniem nagrody przez Meghan i Harry’ego.

READ  Służba zdrowia psychicznego nie zapewniła odpowiedniej kulturowo opieki