Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Księżna Kate odważnie prezentuje się na gali Earthshot Awards

Książę i księżna Walii zostali dziś ciepło powitani na wschodnim wybrzeżu Ameryki, pomimo przenikliwych zimnych wiatrów – iz pewnością bardziej serdeczni, niż mogliby się spodziewać ich krewni na Zachodzie.

Księżniczka postawiła na odważną kreację na Earthshot Awards, w swojej neonowo-zielonej sukience zaprojektowanej w Londynie, która została wypożyczona specjalnie na potrzeby nagród, w których finalistką była nowozelandzka firma.

Nie oczekuje się, że książę William i Catherine odwiedzą księcia Harry’ego i Meghan Markle podczas ich podróży do Stanów Zjednoczonych – po raz pierwszy para wróciła od ośmiu lat.

Ich wyjazd na rozdanie Earthshot Awards w Bostonie zbiegł się w czasie z decyzją Netflixa o opublikowaniu zwiastuna nowego filmu dokumentalnego o Sussexach, obiecującego wgląd w ich zerwanie z rodziną królewską.

„Nie jestem teoretykiem spiskowym, ale najwyraźniej wykorzystują fakt, że książę i księżna Walii są tutaj, aby nakręcić ten film dokumentalny dla Netflix” – powiedział królewski współpracownik ABC News, Robert Jobson.

„To jest praca”.

Nagłówki gazet były mniej niż przychylne księciu i księżniczce, z wiadomościami o A.J Gorąca i rasistowska wymiana zdań Była matką chrzestną księcia Williama z pracownikiem organizacji charytatywnej na królewskiej funkcji w Wielkiej Brytanii.

Ale Amerykanie, którzy wybrali się na mróz, aby zobaczyć księżniczkę Kate występującą dziś solo na Uniwersytecie Harvarda, nie byli zachwyceni najnowszym skandalem.

„Koncentruję się na powodach, dla których są tutaj w tym tygodniu” – powiedział królewski obserwator.

„Co moim zdaniem jest bardzo ważne dla naszych dzieci i naszej przyszłości”.

Tymi przyczynami są zmiany klimatyczne i środowisko – na których skupiają się ich nagrody Earthshot.

READ  Młodzi i starzy zbierają się, aby pamiętać o minionych wojnach i myśleć o nowych konfliktach

Pięciu zwycięzców w pięciu kategoriach, z których każdy przyznało 1,9 miliona NZ $ na rozwiązanie globalnych problemów środowiskowych.

Lanza Tech z Nowej Zelandii był jednym z finalistów, ale przegrał.

Jednak Kate i William odetchną z ulgą w ten weekend, ponieważ ich podróż do nadmorskiego miasteczka przebiegła w miarę bezproblemowo.