Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktor z Downton, Dan Stevens, szokuje One Show z Borisem Johnsonem

Aktor z Downton, Dan Stevens, opuszcza gospodarzy One Show z głowami w dłoniach, gdy mówi o „przestępcy otoczonym przez idiotów, który naprawdę powinien odejść” – zanim ujawnił, że nie mówi o prezydencie Nixonie, jak oczekiwano, ale o Borisie Johnsonie

  • Gwiazda Downton Abbey była na antenie BBC, aby promować nowy dramat
  • Ale gdy został poproszony o wyjaśnienie serii, zamiast tego wziął na cel premiera
  • Gospodarze Alex Jones i Jermaine Jenas wyglądali na zszokowanych po ataku

Aktor Dan Stevens zaszokował dzisiejszego wieczoru widzów The One Show, dokonując brutalnego ataku na Borisa Johnsona w trakcie przetargu na wywiad na temat jego nowego serialu dramatycznego.

Downton Abbey wystąpił w BBC One promującym Gaslit, nowy amerykański program o skandalu Watergate, w którym występują także Sean Penn i Julia Roberts.

Jednak gdy gospodarz Alex Jones został poproszony o więcej wyjaśnień na temat serialu, który kręci się wokół zhańbionego byłego prezydenta Richarda Nixona, Stevens skierował publiczność na inną ścieżkę – by skrytykować premiera za jego grzywnę za Partigate.

Dan Stevens powiedział w wywiadzie o nowym dramacie: „Cóż, masz przywódcę przestępczego, ogarniętego chaotyczną wojną, uwikłanego w głupi skandal i otoczonego przez ambitnych idiotów, którzy naprawdę powinni odejść.

Potem aktor zatrzymał się i wyglądał na zdezorientowanego, zanim kontynuował swój punkt widzenia.  Powiedział:

Potem aktor zatrzymał się i wyglądał na zdezorientowanego, zanim kontynuował swój punkt widzenia. „Nie, przepraszam, że to wprowadzenie do Borisa Johnsona” – powiedział. „Właśnie powiedziałem wstęp do Borisa Johnsona, tak mi przykro”.

Alex Jones sapnął w odpowiedzi, gdy współprezenter Jermaine Jenas wydawał się śmiać i odwrócił głowę od kamery.

Alex Jones sapnął w odpowiedzi, gdy współprezenter Jermaine Jenas wydawał się śmiać i odwrócił głowę od kamery.

„Cóż, to, co masz”, powiedział, „jest przestępcą przywódcy uwikłanego w chaotyczną wojnę, uwikłanego w głupi skandal i otoczonego przez ambitnych idiotów, którzy naprawdę powinni zrezygnować”.

READ  Czy zapłaciłbyś 99 tysięcy funtów za te buty Nike? Trampki Unboxed Recenzja | Sztuka i projektowanie

Potem aktor zatrzymał się i wyglądał na zdezorientowanego, zanim kontynuował swój punkt widzenia.

„Nie, przepraszam, że to wprowadzenie do Borisa Johnsona” – powiedział.

„Właśnie powiedziałem wstęp do Borisa Johnsona, tak mi przykro”.

Jones sapnął w odpowiedzi, podczas gdy współprowadzący Jermaine Jenas wydawał się śmiać i odwrócił głowę od kamery.

Pojawia się, gdy konserwatywni parlamentarzyści wezwali pana Johnsona do rezygnacji – zaledwie kilka godzin po tym, jak Lord Wolfson został pierwszym ministrem, który złożył rezygnację w odpowiedzi na urodzinową grzywnę premiera.

Craig Whitaker poszedł w ślady Nigela Millsa dziś rano, wzywając pana Johnsona – a także kanclerza Rishi Sunaka – do ustąpienia.

Konserwatywny odpowiednik David Wolfson zrezygnował dziś ze stanowiska ministra sprawiedliwości, a także rozpoczął kampanię krytyki wobec premiera.

Wyzywający Johnson odrzucił ponawiane wezwania do rezygnacji po tym, jak policja metropolitalna odkryła, że ​​złamał wytyczne dotyczące koronawirusa, twierdząc, że chce „skorzystać z mojego mandatu”.

Żenujące dowody na złamanie prawa – po raz pierwszy przez urzędującego premiera – pojawiły się po miesiącach, w których Johnson nalegał przed parlamentarzystami i opinią publiczną, że nie łamie zasad.

Nawet we wczorajszych przeprosinach premier przyznał, że nie uważa, by wydarzenie z 19 czerwca złamało którekolwiek z restrykcji nałożonych przez jego rząd.

A w poprzednich miesiącach przemawiał w Izbie Gmin, aby zaprzeczyć łamaniu zasad.

Świadome wprowadzanie Izby Reprezentantów w błąd jest kwestią rezygnacji, zgodnie z Ministerialnym Kodeksem Postępowania, którego przestrzega sam premier.

Reklama