Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Thandwe Newton Tinker został wyeliminowany z Magic Mike 3 z powodu feudu z Channing Tatum

Thandwe Newton zaprzeczyła zarzutom, że została zwolniona z głównej roli w nowym filmie Magic Mike 3 z powodu kłótni ze współgwiazdą, Channingiem Tatumem.

49-letnia aktorka opuściła Magic Mike’s Last Dance po 11 dniach kręcenia zdjęć z Channingiem (41 lat) z powodu „romansu rodzinnego”, a Salma Hayek, lat 55, ma zastąpić ją w roli. Hollywoodzki reporter.

słońce Wspomniała, że ​​rzekome kontrowersje między aktorami, o których mówiono, że są „niewyobrażalnie zaciekłe”, były spowodowane tym, że Will Smith uderzył Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów.

Wyjście: Thandwe Newton zaprzeczyła zarzutom, że została zwolniona z głównej roli w nowym filmie Magic Mike z powodu gorącej kłótni ze współgwiazdą Channing Tatum (na zdjęciu podczas kręcenia Magic Mike w marcu)

Rzecznik Warner Bros. powiedział: Zdjęcia: „Thandiwe Newton podjął trudną decyzję o odejściu od produkcji Warner Bros. Pictures” Magic Mike’s Last Dance, aby zająć się sprawami rodzinnymi. ”

Oświadczenie pojawiło się po tym, jak wtajemniczeni powiedzieli The Sun, że Thandwey planuje pozwać szefów studia w Warner Bros. w związku z tym incydentem.

Kontrowersje podobno miały miejsce na miejscu w Paddington w Londynie i zakończyły się wysiadaniem Channinga z samochodu.

Źródło powiedziało: „Channing Tatum jest producentem i numerem jeden w grupie. Thandwe Newton jest drugą gwiazdą. Ale po 11 dniach zdjęć to już koniec.

Projekt: Aktorka, lat 49, opuściła projekt po 11 dniach kręcenia z Channing, lat 41, z powodu „romansu rodzinnego” (Channing na zdjęciu w Magic Mike, 2012)

Parafraza: Podobno rolę Seconde w filmie ma teraz zagrać Salma Hayek (na zdjęciu w lutym)

Parafraza: Podobno rolę Seconde w filmie ma teraz zagrać Salma Hayek (na zdjęciu w lutym)

Nie zgadzali się co do katastrofy Oscarów. Byłem na planie. Oglądałem i oglądałem. Wchodzili i wychodzili z domu, w którym kręciliśmy tę konfrontację.

Po zajęciach po prostu powiedział: „Już z nią nie pracuję.” Jest producentem, to jego film, więc ona z filmu wypada.

READ  Recenzja Imperium Aniołów IV

Źródło dodało, że wszystkie sceny kręcone z Thandiwe będą teraz musiały być kręcone z Selmą, podczas gdy reżyser filmu Steven Soderbergh nie stanął po stronie w kontrowersji.

„Ten raport jest całkowicie niedokładny” – powiedział MailOnline rzecznik Thandiwe.

Zarzuty: Rzekoma kłótnia między aktorami, o której mówiono, że była „niewyobrażalnie zacięta”, została spowodowana przez Will Smitha, który uderzył Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów

Zarzuty: Rzekoma kłótnia między aktorami, o której mówiono, że była „niewyobrażalnie zacięta”, została spowodowana przez Will Smitha, który uderzył Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów

Aktorce wcześniej przypisywano imię Thandie Newton, zanim wróciła do oryginalnej pisowni swojego imienia trzy dekady po błędzie pisowni w swoim pierwszym filmie.

Ujawniła, że ​​Thandie popełniła zaniedbanie w napisach końcowych swojego pierwszego filmu – australijskiego filmu Flirting z 1991 roku, w którym zagrali Nicole Kidman i Noah Taylor – i od tego czasu został przerwany.

’to moje imię. To było zawsze moje imię. Powiedziałem brytyjskiemu Vogue’owi w kwietniu 2021 r. Odbiorę to, co moje.

Oryginalny Magic Mike miał swoją premierę w 2012 roku i był luźno oparty na doświadczeniu Channinga pracującego jako striptizerka w Tampa na Florydzie.

Z Channingiem, Alexem Pettyferem, Mattem Bomerem, Joe Manganiello i Matthew McConaugheyem kręci się wokół 19-letniego Adama, który nagle zanurza się w świecie męskiego striptizu.

Źródło powiedziało:

Źródło powiedziało: „Channing Tatum jest producentem i numerem jeden w grupie. Thandwe Newton jest drugą gwiazdą. Ale po 11 dniach zdjęć i już po wszystkim” (zdjęcie w 2019 r.)

Sequel Magic Mike, zatytułowany Magic Mike XXL, został wyreżyserowany przez Gregory’ego Jacobsa i wydany w 2015 roku.

Channing potwierdził, że powtórzy swoją rolę w Ostatnim tańcu Magic Mike’a w listopadzie 2021 roku.

W niedawnym wywiadzie dla PEOPLE wyraził pragnienie, aby film był jak „Super Bowl of stripping”.

Chcę tańczyć tak, jak nie mogliśmy zrobić w poprzednich dwóch filmach, ponieważ musieliśmy być szczerzy z rzeczywistością tego świata, a to nie jest świetny taniec.

READ  Śmierć Huey Haha: komik TikTok umiera w wieku 22 lat, gdy fani opłakują „młodą i kreatywną” gwiazdę

Mówił także o tym, jak ważne jest, aby film miał wiodącą postać kobiecą.

Chcę mieć równą, jeśli nie bardziej centralną, kobiecą postać, żeby Mike mógł się nią bawić i prawie… nie chcę mówić, [to have her] Weź kij, ale niech film będzie o kobiecych doświadczeniach, a nie Mike’u, ponieważ tak bardzo opowiadał o Mike’u i doświadczeniach mężczyzn.

„To są bardzo, bardzo, bardzo kobiece filmy. Przynajmniej taki jest nasz zamiar.

Film będzie miał premierę wyłącznie w HBO Max. Data premiery nie została ogłoszona.

Franchise: Channing potwierdził, że powtórzy swoją rolę w Magic Mike's Last Dance w listopadzie 2021 r.

Franchise: Channing potwierdził, że powtórzy swoją rolę w Magic Mike’s Last Dance w listopadzie 2021 r.