Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktor Bruce Hopkins wykonuje salta na cele charytatywne

Gwiazda „Władcy Pierścieni” Bruce Hopkins skończył 68 lat i aby uczcić swoje urodziny, wykonał salto 68 razy z 6-metrowej platformy do nurkowania. Wściekły? Być może, ale zrobił to z ważnego powodu.

W ubiegły wtorek Hopkins dokonał niesamowitego wyczynu w dzielnicy Wynyard w Auckland i zebrał pieniądze na jego rzecz Dziadkowie wychowujący wnukiorganizacja charytatywna, której jestem bardzo pasjonatem.

„Serce mi pęka, gdy pomyślę, że relacje między dziadkami a wnukami musiałyby się zmienić w przypadku tych ludzi, zwykle w bardzo traumatycznych okolicznościach” – powiedział.

Hopkins sam jest dziadkiem i cała rodzina wspierała go w jego działalności charytatywnej. Zapytany, czy poczuł inspirację do robienia salta jak jego dziadek, siedmioletni wnuk Hopkinsa odpowiedział: „Tak, kiedy będę mieć 68 lat”.

To nie pierwszy raz, gdy Hopkins staje przed wyzwaniem zebrania pieniędzy na cele charytatywne. W zeszłym roku wykonał 67 salt na lokalnym molo w Herne Bay, a w 2018 przeszedł całą długość szlaku Te Araroa, zbierając 30 000 dolarów na rzecz fundacji Grandparents Raising Grandchildren Foundation.

„To miłe”

Judith McKay, pełniąca obowiązki dyrektora wykonawczego Dziadków, była pod wrażeniem, gdy Hopkins wzbił się w przestworza.

„To znaczy, że to niesamowite. 68-letni mężczyzna tak wygląda” – powiedziała.

Kiedy Hopkins był w trakcie swoich skoków, można było zauważyć, że zaczynało pojawiać się zmęczenie. Nie tylko uderzał w wodę z prędkością dochodzącą do 40 kilometrów na godzinę, ale musiał także przepłynąć 20 metrów, aby wydostać się z wody i wspiąć się na górę. 50 kroków i zrób to jeszcze raz.

„Można by pomyśleć, że będzie łatwiej, ale za każdym razem, gdy tam jestem, stary, nie schrzań tego” – powiedział Hopkins.

Hopkins wykorzystał część swoich umiejętności aktorskich do przezwyciężenia problemów psychicznych. Przypomina sobie rozmowę, której używał na planie podczas kręcenia „Władcy Pierścieni”.

READ  Taranaki, idealna dziesiątka, zdobyła mistrzostwo NPC, pokonując w finale Otago

Dodał: „Jesteś tu nie bez powodu, więc zachowaj spokój i spróbuj się skupić”.

Wykonanie 68 salta zajęło Hopkinsowi dwie i pół godziny. Jego ostatni skok był wyjątkowy, gdy miał u boku dwóch synów.

A co z jego wnukiem Freddiem? Obserwuj tę przestrzeń – za 61 lat może podążać sprytnymi śladami Bubby.