Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wczesny początek testów supersamochodów na rok 2024

Wczesny początek testów supersamochodów na rok 2024

Jutro Cameron Hill zostanie przetestowany na torze Queensland Raceway. Zdjęcie: Matt Stone Racing z Facebooka

Matt Stone Racing ogłosił, że Cameron Hill zakończy jutro dzień testowy dla debiutantów na torze w Ipswich, dzień wcześniej niż planowano.

Tam Camaro nr 4 dołączy do Triple Eight Race Engineering, która zajmuje się oszustwem samochodowym na rzecz Broca Feeneya i Willa Browna.

Triple Eight miał wystartować dzisiaj na torze, ale prognoza niesprzyjającej pogody oznaczała, że ​​przełożono go na czwartek, tylko po to, by ze względu na zmianę harmonogramu testy przesunąć o jeden dzień do przodu.

To również zmusiło MSR do zmiany planów i pośpieszyło do Yatala, aby przygotować się na pierwszy dzień testowy w 2024 roku.

„Ze względu na zmiany w harmonogramie na torze Queensland Raceway nieoczekiwanie musieliśmy przesunąć dzień testów naszego samochodu nr 4 dla nowicjuszy o 24 godziny na jutro (środa), pierwotnie zaplanowany na czwartek” – czytamy w poście w mediach społecznościowych. zespołu.

„Załoga MSR przez cały dzień ciężko pracowała, aby przygotować samochód do jutrzejszego wyjazdu na tor”.

Hill wkrótce rozpocznie swój drugi pełny sezon w Mistrzostwach Supersamochodów, ale nadal ma prawo do dodatkowych trzech dni testowych oprócz standardowych trzech.

Następnie on i nowy kolega z zespołu Nick Percat mają następnie wspólnie przetestować na torze Queensland Raceway w poniedziałek, wraz z resztą zespołów z Sunshine State (Triple Eight, Dick Johnson Racing i Prime Air Racing).

MSR ma zamiar wypuścić na rynek w trakcie sezonu zupełnie nowy samochód, co oznacza plany związane z dziką kartą obejmującą trzy wydarzenia.

W związku z tym przysługuje jej również dzień próbny, który z technicznego punktu widzenia nie jest testem, w nowej strukturze ograniczonej do 60 kilometrów biegu w ramach takiej aktywności.

READ  Tenis: Naomi Osaka płacze nad brzydkim incydentem w Indian Wells