Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Akcjonariusze zatwierdzają połączenie WarnerMedia i Discovery

Akcjonariusze zatwierdzają połączenie WarnerMedia i Discovery

AEW będzie teraz oficjalnie pod parasolem WarnerMedia i Discovery, po połączeniu tych dwóch grup rozrywkowych.

Discovery Corporation ogłosiła dziś, że jej akcjonariusze zatwierdzili fuzję między firmami, oficjalnie tworząc Warner Bros. Discovery, określany jako „największa na świecie firma rozrywkowa”, Zgodnie z terminem.

Umowa między WarnerMedia i Discovery była przedmiotem rozmów od jakiegoś czasu, a akcjonariusze Discovery głosowali jako jeden z ostatnich kroków w zawarciu umowy, która ma zostać sfinalizowana w drugim kwartale 2022 r. Warner Bros. Odkrycie przez dyrektora generalnego Discovery Zaslava Davisa.

Umowa obejmuje aktywa zarówno WarnerMedia, jak i Discovery, w tym AEW, nadawane na platformach WarnerMedia TBS (AEW Dynamite) i TNT (AEW Rampage). Prawdopodobnie fuzja nie będzie miała bezpośredniego wpływu na AEW, ponieważ umowa telewizyjna dotycząca promocji zarówno Dynamite, jak i Rampage będzie kontynuowana do końca 2024 roku.

Warto zauważyć, że zarówno WarnerMedia, jak i Discovery mają własne usługi przesyłania strumieniowego, HBOMax i odkryj +. W tej chwili nie jest jasne, czy te dwa podmioty pozostaną oddzielne, czy też zostaną połączone. Zanim Tony Khan ogłosił, że kupił Ring of Honor, wielu spekulowało, że AEW zawarł umowę na transmisję w HBOMax.

Khan wyjaśnił, że zakup Ring of Honor miał częściowo nadzieję na połączenie bibliotek wideo AEW i ROH w jeden pakiet. Dla potencjalnej usługi przesyłania strumieniowego.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

Licznik

READ  JPMorgan dołącza do Goldman Sachs w wycofywaniu się z Rosji | wieści wojenne między Rosją a Ukrainą