Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Abonament rodzinny YouTube Premium odnotowuje wzrost cen w wielu krajach • TechCrunch

YouTube podnosi ceny swoich planów subskrypcji premium w wielu krajach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Argentynie. Wiadomości o podwyżce cen pojawiły się po sStali użytkownicy w tych regionach otrzymali e-maile o podwyżce, która zacznie obowiązywać od 21 listopada.

Plan Premium usługi przesyłania strumieniowego wideo umożliwia rodzinom do pięciu osób korzystanie z funkcji, takich jak filmy bez reklam, pobieranie do użytku w trybie offline i odtwarzanie w tle w ramach jednej subskrypcji.

Czwartek kilka Ludzie reddit Po raz pierwszy zauważyliśmy, że użytkownicy z Kanady otrzymują wiadomości e-mail o zmianie miesięcznej ceny z 17,99 CAD na 22,99 CAD za plan Premium Family. Ale wkrótce ludzie przyjdą z Stany Zjednoczone również opublikowały O podniesieniu taryfy z 17,99 USD miesięcznie do 22,99 USD.

Użytkownicy z Wielkiej Brytanii też Powiedział Abonament rodzinny YouTube Premium jest teraz o 2 GBP droższy – od 17,99 GBP do 19,99 GBP miesięcznie.

Z nim jest trochę gorzej YouTuberzy z Argentyny. Firma bardzo mocno podnosi ceny planów Premium Single i Family. Pojedynczy plan będzie kosztował 389 APR (2,53 USD) miesięcznie, od 119 APR (0,78 USD) miesięcznie, a plany rodzinne będą kosztować 699 APR (4,55 USD) miesięcznie od 179 APR miesięcznie (1,17 USD miesięcznie)

To oszałamiający wzrost – odpowiednio o 220% i 290%.

Oto kilka innych krajów, w których YouTube podniósł ceny:

  • Turcja (Plan rodzinny): 29,99 TL (1,61 USD) miesięcznie do 59,99 TL miesięcznie
  • Turcja (plan studencki): 9,99 TL (0,54 USD) miesięcznie do 19,49 TL (1,05 USD) miesięcznie
  • Japonia (plan rodzinny): 1780 JPY (11,83 USD) miesięcznie do 2280 JPY (15,16 USD) miesięcznie
READ  Nie podoba Ci się Google Meet? Te aktualizacje zmienią Twoje wrażenia na iPhone'ach i komputerach PC

Będziemy aktualizować tę listę, gdy dowiemy się więcej.

YouTube nie skomentował przyczyny podwyżki cen w momencie pisania.

Szereg innych firm również ogłosiło wyższe ceny. Na przykład w ostatnich tygodniach Apple zrobił Wzrost cen zakupu w sklepie z aplikacjami Aby przeciwdziałać wahaniom kursu waluty w stosunku do dolara i rosnącej inflacji na całym świecie. Może to być możliwy powód wzrostu płatnych planów YouTube dla rodzin.

To frustrująca sytuacja dla użytkowników — którzy mogą przesyłać opinie do YouTube za pośrednictwem Ta strona. Nie ma jednak gwarancji, że YouTube zrezygnuje z podwyżek cen w odpowiedzi na opinie użytkowników.

Wpływają również na wyższe ceny Dziadek Użytkownicy rodzinni – osoby, które przeniosły się ze starej Muzyki Google Play – obecnie płacą YouTube 14,99 USD miesięcznie. Będą też musieli zapłacić 22,99 USD miesięcznie. Ale podwyżka cen dla tych użytkowników nastąpi później: w kwietniu przyszłego roku.

YouTube stara się zarabiać więcej dzięki subskrypcjom premium. Ostatnio przeprowadziła eksperyment z pytaniem Użytkownicy mogą uaktualnić Aby oglądać filmy 4K. Na początku tego tygodnia firma test zakończony.

Jak wspomniano powyżej, wiele firm podniosło w tym roku ceny swoich planów abonamentowych. W styczniu koszt subskrypcji Netflix wzrósł między 1 do 2 dolarów na różnych poziomach. w lutym, Amazon Prime zmienił swoje ceny Od 12,99 USD miesięcznie do 14,99 USD miesięcznie; Lub 119 USD rocznie do 139 USD rocznie. Inne usługi, takie jak Disney +A ESPN +A dziurawy Ich plany podrożały.