Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Alien Worlds NFT uruchamia w grze DAO, aby stymulować konkurencję

Mając nadzieję na zwiększenie konkurencji w wielu społecznościach, twórcy graj i wygrywaj NFT Alien Worlds ogłosiło dzisiaj uruchomienie DAO w grze – lub zdecentralizowanych organizacji autonomicznych – w ramach nowego modelu Syndykatów Planetarnych.

dziwne światy Jest to gra oparta na NFT, w której użytkownicy zbierają i wymieniają unikalne cyfrowe przedmioty, które są głównie bite na blockchainie WAX. Gracze rywalizują o zdobycie tokena Trilium (TLM) w Alien Worlds, który jest niezbędny do zdominowania jednego z sześciu konkurujących DAO. Token Alien Worlds jest również dostępny w Ethereum, a jego token i niektóre NFT są również w sieci BNB.

a DAO Jest to społeczność internetowa zjednoczona wspólną sprawą lub celem, ze strukturą organizacyjną, w której kontrola jest rozłożona na społeczność, a nie centralizacja i hierarchia. DAO używają inteligentnych kontraktów — tokena, który zasila niezależne aplikacje — a uczestnicy używają tokenów zarządzania do głosowania nad różnymi propozycjami.

„Po raz pierwszy w historii DAO zostały umieszczone w grze, aby rywalizować ze sobą jako zespoły i kontraktować lub tworzyć własne NFT” – powiedziała Sarugina „Saro” Makina, współzałożycielka Alien Worlds. Odszyfruj.

Jak wyjaśnił McKenna, członkowie konsorcjum zdobywają tokeny zarządzania poprzez udział w TLM, po czym mogą oddawać głosy, aby pomóc w zarządzaniu DAO i jego cyfrowymi zasobami. DAO mogą również współpracować w grze i rywalizować z innymi grupami. Chociaż Alien Worlds obejmuje trzy platformy blockchain na różne sposoby, DAO są tworzone specjalnie wosk.

„To są DAO na WAX, ponieważ można zbudować dobry poziom protokołu [multi-sig wallets]co umożliwia zabezpieczanie oddelegowanych, solidnych i skalowalnych demokratycznych DAO” – powiedział McKenna.

Jednym z problemów z DAO, powiedział McKenna, jest brak uczestnictwa członków w porównaniu z ogromnymi skarbcami, które czasami mają. „Odwrotnie, możesz również polować na czysty czynsz, w którym kilka wielorybów wysysa pieniądze” – dodała.

READ  Nic Demontaż telefonu (1) nie ujawnia wnętrzności glifu

McKenna powiedział, że budowanie na WAX umożliwiło obcym światom tworzenie „dobrej delegowanej demokracji DAO”. W przyszłości McKenna widzi więcej tego typu DAO zbudowanych na łańcuchach bloków kompatybilnych z Ethereum Virtual Machine (EVM), ponieważ narzędzia do obsługi wielu podpisów będą się doskonalić.

„Wspaniale jest mieć aktywną społeczność, która kocha metawersum i tworzy własne fajne rzeczy” – powiedział McKenna. „Wspaniale jest mieć skalę, ponieważ skala plus decentralizacja równa się potencjałowi długoterminowego stabilnego wzrostu”.

NFT to unikatowe kodowane tokeny powiązane z treściami cyfrowymi i fizycznymi, które stanowią dowód własności, autentyczności lub członkostwa w grupie. W grach Web3 NFT pozwalają graczom na posiadanie unikalnych cyfrowych zasobów, które kupują, takich jak potwory lub statki kosmiczne, i mogą swobodnie handlować lub sprzedawać NFT, jak chcą.

Podczas gdy Alien Worlds nie ma rozszerzenia Ogromny wolumen transakcji NFT Od wczesnego Axie Infinity opartego na Ethereum dane blockchain wskazują, że ma dużą pulę aktywnych graczy. DappRadar Raporty sugerują, że w ciągu ostatnich 30 dni z grą połączyło się około 635 000 unikalnych portfeli, co plasuje ją jedynie za platformą do gier Solana/BNB, Gameta.

Nie jest jednak jasne, ilu indywidualnych użytkowników reprezentuje każdy z tych portfeli. Warunki korzystania z usługi Alien Worlds zabraniają graczom korzystania z wielu portfeli w celu uzyskania przewagi, ale McKenna powiedział, że nie ma sposobu, aby zapewnić, że gracze nie ominą tego wymogu.

„my [try to] czyniąc go nieatrakcyjnym „Alien Worlds” (tj. Graj z więcej niż jednym kontem),” Odszyfruj„Aby nasi aktywni gracze mogli mieć wspaniałe wrażenia”.

Według danych z rynku WAX NFT Atomic Hub, dziwne światy Transakcje NFT na platformie wygenerowały dotychczas łączny wolumen obrotu wynoszący około 42,7 miliona USD, ale tylko około 4600 USD w ciągu ostatnich 24 godzin.

READ  Jak skonfigurować Emergency SOS na smartwatchu?

Bądź na bieżąco z wiadomościami o kryptowalutach i otrzymuj codzienne aktualizacje w swojej skrzynce odbiorczej.