Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

SwitchBot Blind Tilt uruchamia się na Kickstarterze

SwitchBot Blind Tilt uruchamia się na Kickstarterze

Zasilany energią słoneczną i automatyzujący istniejące żaluzje w minutę

HongkongA 21 października 2022 /PRNewswire/ — SwitchBot, marka inteligentnego domu, najlepiej znana ze swoich niestandardowych produktów, wprowadza dziś na Kickstarterze swój Blind Tilt. Jest to sterownik zasilany bateryjnie, który może zautomatyzować istniejące żaluzje dzięki łatwej instalacji. W zestawie znajduje się panel słoneczny, który zapewnia długotrwałą żywotność baterii.

Zamówienia w przedsprzedaży są już dostępne pod adresem Kickstarter W przypadku klientów z całego świata oczekuje się, że sponsorzy otrzymają swoje produkty przed świętami Bożego Narodzenia tak szybko, jak to możliwe.

Automatyzacja istniejących żaluzji z łatwością montażu

SwitchBot Blind Tilt jest przeznaczony do żaluzji poziomych (drążek skrętny). W odróżnieniu od tradycyjnych rolet elektrycznych, SwitchBot Blind Tilt jest łatwy do samodzielnego montażu w ciągu jednej minuty, bez konieczności demontażu jednej części istniejącej rolety.

Wiele sposobów sterowania roletami

SwitchBot obsługuje tworzenie harmonogramów, ustawianie timerów oraz ustawianie wschodu i zachodu słońca. Posiada również wbudowany czujnik światła, dzięki czemu kurtyna może dostosować się automatycznie, gdy światło słoneczne jest zbyt silne w południe lub otworzyć zasłonę, gdy jest pochmurno. Użytkownicy nadal mogą sterować roletami ręcznie, a zmiana statusu może być rejestrowana przez urządzenie pokazane w aplikacji.

Zaawansowany silnik, ustawia żaluzje do blisko 2°

SwitchBot Blind Tilt jest wyposażony w zaawansowany silnik, który umożliwia regulację listew żaluzji z dokładnością do 2°, dzięki czemu użytkownicy mogą wpuszczać światło słoneczne pod odpowiednim kątem.

Automatyzacja w ekosystemie SwitchBot

Użytkownicy mogą kliknąć zdalny przełącznik bota Do sterowania wieloma żaluzjami. lub dotknij pliku Znacznik NFC Z inteligentnym telefonem, aby to kontrolować. w połączeniu z KM miniUżytkownicy mogą zdalnie sterować roletami na zewnątrz lub korzystać z asystentów głosowych innych firm.

W zestawie panel słoneczny

W zestawie znajduje się panel słoneczny z wewnętrzną baterią 2000mAh. SwitchBot twierdzi, że użytkownicy prawie nie muszą ładować urządzenia.

Dostępność

SwitchBot Blind Tilt jest dostępny w przedsprzedaży ze zniżką na 69 USD na mnie Kickstarteri więcej dostępnych opcji pakietów.

zestaw multimedialny

Kliknij tutaj

Film z YouTube

Kliknij tutaj

O SwitchBocie

SwitchBot to globalna marka inteligentnego domu, która ma w sobie ogromną rzeszę fanów Japonia Dzięki innowacyjnemu projektowi, prostej instalacji, łatwości użytkowania i inteligentnemu czynnikowi. SwitchBot rozpoczął budowę własnego ekosystemu inteligentnego domu, wprowadzając kilka innowacyjnych produktów inteligentnego domu, w tym SwitchBot Bot i SwitchBot Curtain (Oba są pierwszymi na świecie) Odpowiedni dla większości konsumentów, bez względu na poziom zaawansowania technicznego.

ŹRÓDŁO SwitchBot

READ  Chińscy producenci smartfonów chcą pokonać Apple i Samsunga w generatywnej sztucznej inteligencji