Oceny zawodników Black Fires: Maya Rose jest najwyższa w półfinale Pucharu Świata w Rugby

Analityka: czarna paproć przez Finał Pucharu Świata w rugby po dramatycznym zwycięstwie 25-24 w półfinale z Francją.

Zrobili to na własnej skórze. A ja potrzebowałem spóźnionego rzutu karnego nietrafionego przez Francję Zapewnili sobie miejsce w decydującym meczu z Anglią, ale ich zwycięstwo pokazało, jak bardzo poprawili się w ciągu ostatniego roku.

tutaj Rzeczy Oceny graczy z natychmiastowej klasycznej gry.

Renée Holmes. Faul z rzutu karnego w 19. minucie dał Francuzom pole, które zamienili na pierwszą próbę meczu. Jednak jej sprytne użycie buta w drugiej połowie pomogło zmienić grę. Wymiana po 55 minutach 6,5

Stacy Fluehler. Strzeliła pierwszą próbę Czarnych Paproci, ale nie mogła rozpętać kolejnego meczu. Obrona pomocy była z Fitzpatrickiem na szczycie punktów. 7,5

Stacy Fluehler zdobywa punkty dla Black Ferns w Eden Park.

Ricky Wilson/Personel

Teresa Fitzpatrick. Trudna próba zawodnika numer 12 w drugiej połowie dała po raz pierwszy prowadzenie Czarnej Paproci. Po prostu nie popełnia błędów i był biegły w ingerencji. 8,5

Portia Woodman. Widział kilka okazji w kosmosie – ale za to należy pochwalić francuską obronę. Niebieska ściana była nieprzenikniona przez długi czas. Silny w obronie. 7,5

Ruahei Demant. semestr. Objął linię obrony na 10 minut przed przerwą i zapewnił piękne podanie, aby spróbować Flühlera. Cicha głowa pośród hałasu i ciśnienia. 8

READ  Trent Bolt wie, że Brendon McCollum poprowadzi Anglię, aby dołożyła wszelkich starań, aby wygrać test

Kendra Coxedge. Kilka fajnych taktycznych kopnięć miało kluczowe znaczenie dla pragnienia Czarnej Paproci, by grać w szybkim tempie przy każdej okazji. Wygląda niechlujnie – ale chyba o to chodzi. 7

Liana Michael Toe. Oceniano, że utknął na linii w pierwszej kwarcie, ale powinno być blisko. 40 minut później został zastąpiony przez Simona Kennedy’ego z powodu kontuzji ręki. 6,5

Sarah Herney. Nie mogła powtórzyć swojego imponującego występu w ćwierćfinale przeciwko Walii w obliczu francuskiej obrony, ale miała rosnący wpływ w drugiej połowie. 7,5

Alana Bremner. Wpływ był ograniczony z piłką w ręku, ale numer 6 był jednym z najbardziej zajętych obrońców w Czarnych Paprociach. Co za jazda. 8.5

Maiakawanakaulani Roos wygrał jedną passę podczas półfinałów.

Andrzej Kornga

Maiakawanakaulani Ross. Potężny wślizg na numer 9 we Francji Pauline Bourdon uratował pewną próbę w pierwszych etapach – a to był dopiero początek jej wielkiego wieczoru. Roos był postacią Retallick w Pucharze Świata w rugby, grając pełne 80 minut w półfinale. 9

Chelsea Bremner. Ścisła piątka Czarnych Paproci ciężko pracowała, aby zrobić dziury w środku, ale często były odcinane, ponieważ Francuzi doprowadzili do krachu. Odniósł jednak kilka ważnych zwycięstw. 7,5

Zasada Amy. Byłem pod presją pierwszego scrum, aby kopnąć piłkę, ale grupa Black Ferns rosła w siłę z każdą minutą. Świetny obrót wokół parku – 66 min. 7,5

Georgia Ponsonby. Fantastyczny występ kurtyzany, której siła po obu stronach piłki była imponująca. 7

Miłość po kuli. Wysokie tempo pracy jest bliskie szczęścia, ponieważ Czarne Paprocie wybrały kilka typów – ale Francuzi wydawali się gotowi na taką taktykę. 48 minut później. 7

Rezerwy

Lukę Connora. Został wstrzyknięty przez ostatnie szalone pół godziny i dodał dużo wpływu dzięki dużej kampanii. 7,5

Kryształowy Murray. Kolumna Northland zademonstrowała kombinację swoich rozmiarów i sportowych osiągów w mocnym drugim uderzeniu. 8

READ  Zarzuty napadu zakłócają kampanię Wimbledonu Kyrgios

Święty Pomidor. Weszła przez ostatnie 14 minut i zrobiła kilka dobrych jardów, ale nie trafiła w późny rzut karny potężnym wślizgiem, który mógł kosztować jej drużynę mecz. 6,5

Joanna Ngan-Woo. W ciągu ostatnich siedmiu minut. Niedostępne

Kennedy Simon. Współlider został wprowadzony w pierwszej połowie i natychmiast poprawił obecność czarnej paproci podczas zapadania się. 7

Ariana Bayler. nie dostałem. Niedostępne

Hazel Tepic. nie dostałem. Niedostępne

Aisha Leyte Ega. Został wprowadzony 25 minut wcześniej i miał silną obecność tuż pod lewą krawędzią. 6,5