Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

5 międzynarodowych firm w Polsce, o których warto wiedzieć

5 międzynarodowych firm w Polsce, o których warto wiedzieć

Gospodarka Polski jest jedną z nich Większy W Europie Środkowej I szybko dostosowuj się do technologii. Według Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Technologii i Rozwiązań Informatycznych Promuj nowe możliwości biznesowe Utrzymanie konkurencyjności gospodarki. Duża pula talentów IT w Polsce uczyniła z kraju intratną lokalizację dla wielu globalnych firm. Oto kilka najważniejszych rzeczy, które warto wiedzieć.

Najlepsze międzynarodowe firmy w Polsce, o których warto wiedzieć

  • Samsara
  • Rozwiązania Motoroli
  • cisco
  • Google
  • Capgemini

Najlepsze międzynarodowe firmy w Polsce

Samsara Jest to firma oparta na sztucznej inteligencji, obecna na całym świecie i posiadająca szeroką gamę produktów. Chmura Connected Operations Cloud może wykorzystywać dane urządzeń IoT do ujednoliconej platformy, która zapewnia widoczność w czasie rzeczywistym, aby pomóc klientom usprawnić przepływ pracy, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój maszyn. Samsara to firma globalna z biurami i możliwością pracy zdalnej w Warszawie.

Samsara zatrudnia | Wyświetl otwarte role

Więcej globalnych firm do odkryciaNajlepsze firmy technologiczne w Londynie

Rozwiązania Motoroli Zajmuje się opracowywaniem sprzętu i oprogramowania dla kluczowych produktów komunikacyjnych, z których wiele jest wykorzystywanych w egzekwowaniu prawa i technologiach informatycznych. Jej produkty obejmują radiotelefony, kamery ciała i oprogramowanie centrum dowodzenia, które umożliwia między innymi śledzenie lokalizacji.

Motorola Solutions zatrudnia | Wyświetl otwarte role

cisco Zajmuje się produkcją sprzętu sieciowego i oprogramowania dla przedsiębiorstw. Firma znana jest z wysokiej jakości routerów i przełączników, które umożliwiają firmom maksymalne wykorzystanie usług internetowych. Jeśli chodzi o oprogramowanie, Cisco opracowuje platformę bezpieczeństwa i sieci, w szczególności platformę do wideokonferencji Webex.

Więcej do odkrycia na wbudowanymFirmy zajmujące się oprogramowaniem w Bangalore, które warto poznać

Google To jedna z największych firm technologicznych znana na całym świecie ze swojej wyszukiwarki. Firma niedawno weszła do wyścigu AI ze swoim chatbotem Gemini. Integruje Gemini z Gmailem, Dokumentami i wyszukiwarką. W Polsce Google ma biura w Warszawie i Wrocławiu.

READ  Niemiecka policja zatrzymuje skrajnie prawicowych strażników patrolujących polską granicę

Capgemini Jest to francuska firma informatyczna obecna w ponad 50 krajach. Z jej usług korzystają niezliczone branże i obejmują hosting w chmurze dla przedsiębiorstw, cyberbezpieczeństwo i generatywną sztuczną inteligencję. Capgemini dostosowuje swoją ogólną ofertę AI do potrzeb każdego klienta i wykorzystuje swoje rozwiązania w tworzeniu oprogramowania.