Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Żyjąca rodzina królewska: ultimatum Harry’ego w sześciu słowach do koronacji króla Karola, gdy ujawniono plany | Królewski | Aktualności

Książę Harry Było „mało prawdopodobne”, aby był częścią historycznego wyglądu balkonu wraz z innymi członkami rodziny królewskiej podczas koronacji króla Karola, twierdzi osoba z pałacu, pomimo planów „inkluzywnej” ceremonii.

Trzydniowe wydarzenie zaplanowane na sobotę 6 maja do poniedziałku 8 maja będzie podobne w skali do Platynowego Jubileuszu Królowej w ostatni weekend czerwca.

W ciągu ostatnich 24 godzin relacje osób z pałacu sugerowały, że książę Sussex „mało prawdopodobne” pojawi się na balkonie, podczas gdy inny powiedział The Telegraph, że wszechogarniająca ceremonia „powinna być wszechogarniająca”.

Karol i Camilla zostaną ukoronowani na króla i królową małżonkę podczas nabożeństwa w Opactwie Westminsterskim w sobotę rano, po którym nastąpi procesja do Pałacu Buckingham, gdzie pojawią się na balkonie z członkami rodziny.

Pałac Buckingham powiedział: „Jeszcze [Coronation] Podczas nabożeństwa Ich Królewskie Mości powrócą do Pałacu Buckingham w większej uroczystej procesji znanej jako „Procesja Koronacyjna”. Do dwóch członków rodziny królewskiej dołączą do procesji inni członkowie rodziny królewskiej.

„Król i królowa w towarzystwie członków rodziny królewskiej pojawią się na balkonie Pałacu Buckingham, aby zakończyć uroczyste wydarzenia dnia”.

Przeczytaj całą historię tutaj

READ  Znaczki świętują 60 lat Rolling Stones | Wiadomości z Wielkiej Brytanii