Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Król Karol i rodzina królewska niszczą „nieudany plan gry” księcia Harry’ego i Meghan

Wygląda na to, że król Karol III, książę William i inni członkowie rodziny królewskiej zniszczyli „błędny plan gry” księcia Harry’ego i Meghan Markle, utrzymując mur milczenia.

Rodzina królewska zaczyna wyglądać na triumfującą, ponieważ „wyciągnęła Blinera”, nie odpowiadając publicznie na niedawne bomby od księcia i księżnej Sussex.

Ponad tydzień po tym, jak pamiętnik księcia pojawił się na półkach sklepowych, ani Pałac Buckingham, ani Pałac Kensington nie skomentowały zarzutów, jakie mąż Meghan Markle, Spear, poczynił w swoich wspomnieniach.

Edward Coram James, ekspert ds. PR, ekspert ds. Reputacji i zarządzania kryzysowego oraz dyrektor generalny Go Up, stwierdził, że pokazało to, że rodzina królewska ma solidny „plan gry” i jest gotowa na wszelkie takie oskarżenia, krytykując strategię Harry’ego i Meghan jako „nieprzemyślaną” . „.

Co rodzina królewska powinna zrobić w odpowiedzi na te zarzuty? Krótko mówiąc: nic. Zrobili głupotę. Największym błędem, jaki mogliby popełnić, byłoby ustosunkowanie się do któregokolwiek z zarzutów. Są to po prostu zarzuty nie na tyle poważne, że zostały wymuszone łamania obowiązującego od dawna prawa milczenia istnieje od dawna”.

„Naruszenie tej ciszy oznacza poczucie winy. Cisza emanuje aurą dojrzałości i trzymania się ponad walką. Royals mieli plan gry iw przeciwieństwie do Sussex, którego plan gry wydawał się źle opracowany i często daleki od nich, Royals osiągnęli linię cały czas”.

Coram-James kontynuował: „Rodzina królewska wie, że to wszystko wkrótce się skończy, ponieważ cykl wiadomości trwa, a wiadomości dnia stają się nieaktualne. Odczują głęboką ulgę, że nie zostaną postawione żadne śmiertelne zarzuty, i być może tak się stanie. To, co ujawnił Harry, nie było tak przerażające, jak będzie. Przygotowują się na to, nieuchronnie.

Według Corama Jamesa: „Rodzina królewska nie może się doczekać koronacji króla Karola, wiedząc, że mogli być lekko potłuczeni, ale nigdy nie zbliżyli się do żadnego powalenia”.

READ  76-letnia Charlotte Rampling pamięta zaloty do 58-letniego Russella Crowe'a, zanim stał się wielką gwiazdą filmową.