Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Król Karol i rodzina królewska niszczą „nieudany plan gry” księcia Harry’ego i Meghan

Król Karol i rodzina królewska niszczą „nieudany plan gry” księcia Harry’ego i Meghan

Wygląda na to, że król Karol III, książę William i inni członkowie rodziny królewskiej zniszczyli „błędny plan gry” księcia Harry’ego i Meghan Markle, utrzymując mur milczenia.

Rodzina królewska zaczyna wyglądać na triumfującą, ponieważ „wyciągnęła Blinera”, nie odpowiadając publicznie na niedawne bomby od księcia i księżnej Sussex.

Ponad tydzień po tym, jak pamiętnik księcia pojawił się na półkach sklepowych, ani Pałac Buckingham, ani Pałac Kensington nie skomentowały zarzutów, jakie mąż Meghan Markle, Spear, poczynił w swoich wspomnieniach.

Edward Coram James, ekspert ds. PR, ekspert ds. Reputacji i zarządzania kryzysowego oraz dyrektor generalny Go Up, stwierdził, że pokazało to, że rodzina królewska ma solidny „plan gry” i jest gotowa na wszelkie takie oskarżenia, krytykując strategię Harry’ego i Meghan jako „nieprzemyślaną” . „.

Co rodzina królewska powinna zrobić w odpowiedzi na te zarzuty? Krótko mówiąc: nic. Zrobili głupotę. Największym błędem, jaki mogliby popełnić, byłoby ustosunkowanie się do któregokolwiek z zarzutów. Są to po prostu zarzuty nie na tyle poważne, że zostały wymuszone łamania obowiązującego od dawna prawa milczenia istnieje od dawna”.

„Naruszenie tej ciszy oznacza poczucie winy. Cisza emanuje aurą dojrzałości i trzymania się ponad walką. Royals mieli plan gry iw przeciwieństwie do Sussex, którego plan gry wydawał się źle opracowany i często daleki od nich, Royals osiągnęli linię cały czas”.

Coram-James kontynuował: „Rodzina królewska wie, że to wszystko wkrótce się skończy, ponieważ cykl wiadomości trwa, a wiadomości dnia stają się nieaktualne. Odczują głęboką ulgę, że nie zostaną postawione żadne śmiertelne zarzuty, i być może tak się stanie. To, co ujawnił Harry, nie było tak przerażające, jak będzie. Przygotowują się na to, nieuchronnie.

Według Corama Jamesa: „Rodzina królewska nie może się doczekać koronacji króla Karola, wiedząc, że mogli być lekko potłuczeni, ale nigdy nie zbliżyli się do żadnego powalenia”.

READ  Książę Harry jest gotowy na „ostatnie cięcie” ze swoimi królewskimi korzeniami | Królewski | Aktualności