Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zwycięzcy i wyniki wraz z powrotem The Rock

Zwycięzcy i wyniki wraz z powrotem The Rock

Na dzisiejszym SmackDown w Birmingham Roman Reigns zmierzył się sam na sam z Codym Rhodesem po raz pierwszy od czasu, gdy Rhodes wygrał swój drugi mecz na Royal Rumble. Chociaż Seth Rollins przedstawił przekonujący argument, aby Rhodes rzucił mu wyzwanie na WrestleManii, można się spodziewać, że Rhodes zakończy swoją historię rzucając wyzwanie Reignsowi. Na kilka godzin przed emisją SmackDown pojawiły się również doniesienia na ten temat Zarówno The Rock, jak i CM Punk Byli za kulisami w Alabamie.

Na SmackDown pojawił się także Logan Paul, zwyciężczyni Women's Royal Rumble Bayley, która ogłosiła, kto będzie jej przeciwnikiem na WrestleMania 40 i

Zeszłotygodniowe SmackDown obejrzało 2,475 miliona widzów.

Wyniki WWE SmackDown | 2 lutego 2024 r

 • Kevin Owens pokonany. Teoria Austina
 • Pete Dunne i Tyler Bate wygrali fatalny 4-way tag team match
 • Tiffany Stratton pok. Miszin

Oceny WWE SmackDown

 • 26 stycznia 2024 | 2,475 mln
 • 19 stycznia 2025 | 2,408 mln
 • 12 stycznia 2024 | 2,424 mln
 • 5 stycznia 2024 | 2,465 mln
 • 29 grudnia 2023 | 1,355 mln

 • Miejsce WWE SmackDown: Legacy Arena (Birmingham, Alabama)
 • Rozdano bilety na WWE SmackDown: 10 704
 • Dostępne bilety: 18

Smutne fakty na temat pozwu Vince'a McMahona | Program prezentacji pracy i budżet

Zwycięzcy i oceny WWE SmackDown

Logan Paul rozpoczyna SmackDown

Logan Paul zaczął od tego, że nie chcieli go tutaj i on też nie chciał tam być.

Paul powiedział, że Kevin Owens wyrządził Paulowi więcej szkód niż Floyd Mayweather, ponieważ Owens spowodował, że krwawił.

Poddając się leczeniu typu „co”, Logan Paul kpił ze wszystkich kontuzjowanych gwiazd – CM Punk, Seth Rollins itd. – nazywając siebie „niezłomnym”, pomimo faktu, że został potraktowany „co”. W 2022 roku doznał kontuzji.

Ocena części otwierającej: B

Kevin Owens pok. Teoria Austina

Logan Paul pojawił się w komentarzu, a Corey Graves wyglądał dość niezręcznie w odgrywanej roli.

Graves nie był w stanie grać jako strona neutralna i nie był w stanie stawić czoła Loganowi Paulowi. Jest wystarczająco utalentowany, aby w końcu objąć tę rolę, ale na początku trudno mu się w to wczuć.

Teoria Austina staje się coraz lepsza z każdym tygodniem. W tym tygodniu Kevin Owens wyciągnął nauczkę i użył kastetów, ale zasłonił je sędziemu, aby zapewnić sobie zwycięstwo.

Kevin Owens kontra Austin. Ocena z teorii: B+

Dan i Patty wygrywają fatalny 4-way tag team match

Przed tym fatalnym czterostronnym meczem tag teamowym pojawiła się winieta przedstawiająca Santosa Escobara wznoszącego toast za „eliminację” LWO.

Joachim Wilde zadał pytanie „Czy chcesz zyskać popularność?” Zanim garstka zawodników przedstawiła go reszcie tag teamu. Zrobiło to ogromne wrażenie, ale czas pokaże, czy stanie się wirusowe.

Wilde i del Toro rozwalili wszystkich przy pomocy Zeliny Vegi, która za pomocą Meteorów zwróciła swoją uwagę na Elektrę Lopez.

Pete Dunne i Tyler Bate wygrali ten mecz, co oznacza, że ​​awansowali do finału i zmierzyli się ze zwycięzcami meczu tag teamowego WWE Raw Fatal 4-Way.

Fatal 4-Way Tag Team Match, ocena: B-

Bayley rzuca wyzwanie Io Sky na WrestleManii 40

WWE szybko odwróciło uwagę Bayley i jej feudu z Iyo Sky, podczas gdy Damage CTRL za kulisami wypowiadało się na temat Bayley. Na nieszczęście dla nich Bayley ją usłyszała.

Wade Barrett stracił dużą wiarygodność, kiedy powiedział, że nie może się doczekać, kto rzuci wyzwanie Bayley, co nastąpiło po tym, jak Bayley usłyszała, jak IU atakuje Bayley za kulisami.

Bayley zaczęła rozmawiać po japońsku z Damage CTRL, mówiąc, że rozumie, co mówią za jej plecami. Następnie Bayley rzuciła wyzwanie Iyo Sky w genialnym, choć nie pośpiesznym momencie. Następnie Kabuki Warriors i Iyo zaatakowali Bayley, podczas gdy fani obficie wygwizdali.

Bayley wyciągnęła fajkę spod ringu i posprzątała dom. Następnie Iyo wyzwał Sky na pojedynek na WrestleManii, gdy pojawili się fani.

Kategoria wyzwania Bayley's WrestleMania: A

Tiffany Stratton Dave. Miszin

Przed tym meczem doszło do bójki pomiędzy Bobbym Lashleyem, Street Profits i Ultimate Reign. Zespół Lashley został uratowany przez powracający Zespół B-Fab.

Wydaje się, że Tiffany Stratton jest bardzo wcześnie na rywalizację w głównym składzie, ale jako bardzo wysportowana gimnastyczka Stratton powinna w końcu dobrze pływać po rzuceniu na głęboką wodę.

Zostało to ogłoszone jako główne wydarzenie SmackDown o 6:20, co oznacza, że ​​The Rock prawdopodobnie przerwie swój półgodzinny program rozrywkowy.

W każdym razie nie był to zły debiut Strattona.

Tiffany Stratton kontra Mishin Ocena: B-

Cody Rhodes podejmuje decyzję i The Rock powraca

Roman Reigns wyeliminował Setha Rollinsa. Zaczął od wspomnienia nazwiska Rollinsa, a potem powiedział: „Dokładnie, bez huku!” Nazywał Setha swoim „młodszym bratem”. Powiedział, że Rollins nie może nazywać siebie facetem, który biega w ubraniach swojej żony. Powiedział, że Rollins złamał plecy trzy miesiące po próbie prowadzenia WWE Raw. Potem zaczął się kołysać i zapytał Alabamę, czy Spine „tak chodzi?” Reigns wydawał się słusznie zdenerwowany całą tą plotką, że pracuje na pół etatu, twierdząc, że pracuje 10 razy mniej niż Rollins, ale zarabia 10 razy więcej. To był chyba największy awans w karierze Reignsa. zwariowany.

Fani skandowali „Cody!” Gdy tylko muzyka Rhodesa ucichła. Rhodes powiedział, że przyjdzie po walkę o tytuł Romana Reignsa, ale nie na WrestleManię. To skłoniło skałę do powrotu. The Rock zmierzył się z Romanem Reignsem po przerwie na SmackDown.

Cody Rhodes – klasa Challenge: A

READ  Polscy ustawodawcy uchwalili ustawę postrzeganą jako ograniczającą wolność mediów