Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Książę Harry i Meghan Markle brutalnie obniżyli swoje oceny na oficjalnej stronie rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle brutalnie obniżyli swoje oceny na oficjalnej stronie rodziny królewskiej

Książę i księżna Sussex, książę Harry i Meghan Markle zostali brutalnie zdegradowani na oficjalnej stronie rodziny królewskiej, a para została teraz przeniesiona na sam dół.

Książę i księżna Sussex ustąpią ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej w 2020 roku

Na oficjalnej stronie rodziny królewskiej „po cichu obniżono ocenę” księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Według nowego raportu strona internetowa rodziny królewskiej została poddana wielu modyfikacjom, aby ją zaktualizować i zwiększyć dokładność. Jednak pomimo nowych, błyszczących aktualizacji witryny, po lawinie błędów ujawnionych w zeszłym roku, strona księcia Harry'ego nadal jest pełna błędów.

Strona profilowa księcia Sussex wskazuje, że para nadal cieszy się królewskim patronatem i dzieli swój czas między Wielką Brytanię i Amerykę Północną. Na stronie profilowej Harry'ego można przeczytać: „Jak ogłoszono w styczniu 2020 r., książę i księżna wycofali się ze swoich ról starszych członków rodziny królewskiej.

Najnowsze wiadomości, polityka, sport i branża rozrywkowa z USA znajdziesz na stronie Amerykańskie lustro.

Przeczytaj więcej: Harry i Meghan wysyłają „bardzo wyraźny sygnał” rodzinie królewskiej w przemyślany sposób

Książę Harry i Meghan Markle mają profile na stronie internetowej rodziny królewskiej

„Łączą swój czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, nadal szanując swoje obowiązki wobec króla, Wspólnoty Narodów i ich patronów”.

Tymczasem na stronie docelowej poświęconej członkom rodziny królewskiej, na której znajdują się klikalne zdjęcia każdego członka przed wyświetleniem jego biografii i profili, zarówno książę Harry, jak i Meghan Markle przesunęły się w dół listy. Wygląda na to, że ocena pary została po cichu obniżona i teraz pojawia się na dole strony.

Mówiąc o błędach, komentator królewski Richard Fitzwilliams powiedział „Express”, że „sprawiają one wrażenie, jakby oderwały się od rzeczywistości”, sugerując, że należy zaktualizować profile i biografie księcia i księżnej lub zamiast tego wyświetlać jedynie ich nazwiska.

READ  Ostatnie chwile królowej Elżbiety: prawdziwy powód, dla którego Kate nie pojechała do Balmoral