Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

zwrócić numery dystrybucyjne Androida; Android 11 nie jest najczęściej używaną wersją systemu operacyjnego

Jeśli Twój romans ze smartfonem sięga kilku lat wstecz, być może pamiętasz, jak kiedyś Google Numery dystrybucji Androida wydawane co miesiąc. Na podstawie wersji Androida załadowanych na telefony, które odwiedzały Sklep Google Play przez siedem dni, przeglądarka google Przekształci te dane w wykresy i wykresy pokazujące, która wersja Androida jest dostępna na większości telefonów.
przeglądarka google Zaprzestał udostępniania tych danych z dwóch powodów. Najpierw, Spraw, by Android wyglądał źle Ponieważ najnowsza wersja systemu operacyjnego będzie obecna tylko na niewielkim odsetku telefonów. Google twierdziło również, że wartości procentowe i wykres kołowy zawarte w każdym miesięcznym wydaniu sprawiają, że Android wydaje się bardziej rozdrobniony, niż jest w rzeczywistości.

Dzisiaj, po raz pierwszy od 2018 roku, Google wypuściło najnowszy zestaw numerów dystrybucyjnych po raz pierwszy od kwietnia 2020 roku. Poprzednia wersja pojawiła się przed tą maj 2019. według 9do5GoogleTe nowe liczby mają około trzech tygodni i pokazują, że Android 11 „R” ma 24,3% udziału w platformie Androida po 14 miesiącach (Android 12 nie trafił jeszcze na listy przebojów).

Ale to nie jest najczęściej używana wersja Androida. Byłby to Android 10Q z 26,5% kawałkiem Android Pie (nie Android Pie). Mówiąc o Pie, następny jest Android 9 Pie, który ma 18,2% udziału w rynku Androida. Oreo 8.1 Oreo 8.0 znajduje się odpowiednio na 9,7% i 4,0% telefonów z Androidem w Sklepie Play.
Co ciekawe, Android 6 Marshmallow 5.1Odsetek był wyższy niż udział Androida wynoszący 2,9% 7,1 Nugat i 3.4Procent uzyskany przez Androida 7.0 Nougat.
Przy tak wielu różnych producentach telefonów z Androidem system operacyjny cierpi na fragmentację. gdy Samsung Wydanie aktualizacji Androida 12, jest mało prawdopodobne, że w tym samym czasie telefony Motorola z Androidem otrzymają aktualizację do najnowszej wersji. JabłkoZ drugiej strony kontroluje zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie iPhone’a, umożliwiając Apple jednoczesne aktualizowanie wszystkich kwalifikujących się modeli iPhone’a.

READ  Wyciek historii integracji Warzone Vanguard: nowa edycja mapy Pacyfiku, broń z II wojny światowej