Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Konieczność aktualizacji WooCommerce Suite o automatyczne testy wbudowane przed świąteczną gorączką

WooCommerce Automated Testing przeprowadza nocne testy i wyświetla wyniki na pulpicie WordPress, zapewniając szybkie, przydatne informacje dla właścicieli firm internetowych i twórców stron internetowych. Korzystając z prostego schematu zielonych/żółtych/czerwonych ikon, interfejs automatycznego testowania WooCommerce wyświetla stan krytycznych przypadków testowych na pierwszy rzut oka.

„Jesteśmy pierwszym w pełni zarządzanym dostawcą hostingu WooCommerce, który oferuje to rozwiązanie”, mówi Bridge. „Opracowaliśmy go specjalnie dla naszych klientów Nexcess — jest łatwy w użyciu, zapewnia szybką funkcjonalność i zaawansowaną inteligencję — to świetne narzędzie”.

WooCommerce jest znany i lubiany przez właścicieli sklepów na całym świecie za bezproblemową integrację z oprogramowaniem biznesowym, nieograniczone możliwości dostosowywania i kompatybilność z najbardziej produktywnym narzędziem do tworzenia witryn internetowych: WordPress. Dziś WooCommerce obsługuje ponad trzy miliony firm online.

Dla tych, którzy wiedzą, Nexcess zawsze był Najlepszy sposób na ułatwienie WooCommerce i WordPress. Właściciele sklepów mogą skorzystać z elastyczności i możliwości dostosowywania oferowanych przez WooCommerce, wspieranych przez ulepszony hosting i wiodące w branży doświadczenie handlu cyfrowego.

„Nie ma obecnie na rynku rozwiązania e-commerce, które odpowiadałoby wolności WooCommerce. To tylko jeden z powodów, dla których Nexcess koncentruje się na platformie WordPress i WooCommerce. WooCommerce, wraz z ekskluzywnymi ulepszeniami Nexcess, umożliwia firmom internetowym budowanie , skaluj i rozwijaj sklepy internetowe — i kontroluj ich dane — mówi Carrier Wheeler, wiceprezes wykonawczy i dyrektor operacyjny.

Zautomatyzowane testowanie WooCommerce to najnowsze z długiej linii nowo dodanych (i bezpłatnych) funkcji do planów Nexcess Managed WooCommerce i Managed WordPress. Nexcess prowadzi potężne i dochodowe sklepy internetowe z:

  • Monitor wydajności wtyczek; Wbudowana funkcja, która rejestruje i porównuje wydajność witryny przed i po wprowadzeniu zmian. Ta funkcja zapewnia przydatne i edukacyjne informacje, które poprawiają wydajność witryny.
  • Monitor wyników sprzedaży; Kolejna wyjątkowa funkcja, monitorowanie wydajności sprzedaży, zapewnia ważny wgląd w przychody i trendy sprzedaży w sklepie internetowym, a silnik Intelligence ostrzega właścicieli sklepów, jeśli sprzedaż spada.
READ  Fortnite Crew Pack został zaprezentowany w czerwcu wraz z Mecha Cuddle Master

W połączeniu z automatycznym testowaniem WooCommerce te wyjątkowe funkcje sprawiają, że Nexcess jest najlepszym hostem do obsługi Twojego biznesu e-commerce.

Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcji automatycznego testowania WooCommerce, odwiedź W pełni zarządzana strona hostingowa WooCommerce firmy Nexcess.

O konieczności
Jako zaufany lider w dziedzinie handlu elektronicznego typu open source od ponad 22 lat, Nexcess pomaga sprzedawcom cyfrowym i agencjom różnej wielkości w zakładaniu, prowadzeniu i rozwijaniu ich firm internetowych. Oferując w pełni zarządzane rozwiązania dla WordPress, WooCommerce, Magento, Drupal i innych, firma oferuje rozwiązania e-commerce w całym spektrum, od start-upów po duże międzynarodowe marki internetowe.

Nexcess jest znany projektantom, programistom i agencjom jako lider rynku rozwiązań open source. Od pionierskiej pierwszej zarządzanej oferty WooCommerce po tworzenie najnowocześniejszych rozwiązań Magento Cloud, Nexcess jest wiodącym kreatorem sklepów. ich aplikacja do tworzenia stron internetowych, StoreBuilder, nadal promuje dobrze prosperujący handel elektroniczny dla przedsiębiorców i MŚP. Niezrównana, wielokrotnie nagradzana obsługa klienta Nexcess jest dostępna 24/7/365 bez żadnych kosztów dla klienta. Są członkami Kolekcja Liquid Web dla marek Od 12 lat jest uznawana za jedną z 5000 najszybciej rozwijających się firm INC.

Połączenie z mediami

pstrąg frotte
Starszy Wiceprezes ds. Marketingu
[email protected]

Źródło: Nexcess LLC