Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zuri Craig, America’s Got Talent Fellow, umiera w wieku 44 lat

Zuri Craig, America’s Got Talent Fellow, umiera w wieku 44 lat

  • Zuri zmarł w piątek wieczorem w wieku 44 lat z nieujawnionych przyczyn
  • W 2015 roku Zuri i jego partner Jeffrey Lewis byli finalistami dziesiątego sezonu serialu NBC America’s Got Talent.
  • Śpiewający duet – znany razem jako The CraigLewis Band – miał wystąpić 30 października na The King’s Fest w Gruzji.
  • Craig występował także w musicalach Tylera Perry’ego w Madea’s Big Happy Family i A Madea Christmas

Gwiazda America’s Got Talent Zuri Craig, która wystąpiła w kilku sztukach Tylera Perry’ego, zmarł w piątek wieczorem w wieku 44 lat z nieujawnionych przyczyn.

Jego rodzina ogłosiła w ZoReMi Entertainment: „Z wielkim smutkiem ogłaszamy przemianę naszego ukochanego syna, brata i przyjaciela, Zuri Craiga”. Instagram Niedzielne konto.

„Z góry dziękujemy za modlitwę. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym niewyobrażalnym okresie żałoby. Oficjalne szczegóły do ​​naśladowania.

RIP: Gwiazda America’s Got Talent Zuri Craig, który grał w kilku sztukach Tylera Perry’ego, zmarł w piątek wieczorem w wieku 44 lat z nieujawnionych przyczyn.

W niedzielę jego rodzina ogłosiła: „Z wielkim smutkiem ogłaszamy przemianę naszego ukochanego syna, brata i przyjaciela Zuri Craiga.  Z góry dziękujemy za kontakty.  Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym niewyobrażalnym okresie żałoby.  Oficjalne szczegóły do ​​naśladowania

W niedzielę jego rodzina ogłosiła: „Z wielkim smutkiem ogłaszamy przemianę naszego ukochanego syna, brata i przyjaciela Zuri Craiga. Z góry dziękujemy za kontakty. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym niewyobrażalnym okresie żałoby. Oficjalne szczegóły do ​​naśladowania

W 2015 roku Zuri i jego partner wokalny Jeffrey Lewis – znany wspólnie jako zespół Craiga Lewisa – zostali finalistami dziesiątego sezonu programu America’s Got Talent stacji NBC.

Utalentowany duet miał wystąpić na The King’s Fest 30 października w MCHS Gymnasium w Camilla w stanie Georgia.

READ  Kate i William spotykają się ze sprzeciwem rodziców ze strony nowej szkoły – „Rodzice są opóźnieni!” | Królewski | Aktualności

Craig wyprodukował także sztukę Soul Food Live, która została otwarta 20 listopada w Center Stage Theater w Atlancie.

Singing Duo: W 2015 roku Zuri i jego partner wokalny Jeffrey Lewis (po lewej) – znany razem jako zespół Craig Lewis – dotarli do głównych finałów dziesiątego sezonu programu America's Got Talent stacji NBC.

Singing Duo: W 2015 roku Zuri i jego partner wokalny Jeffrey Lewis (po lewej) – znany razem jako zespół Craig Lewis – dotarli do głównych finałów dziesiątego sezonu programu America’s Got Talent stacji NBC.

Tragedia: Utalentowany duet miał wystąpić na The King's Fest 30 października w MCHS Gymnasium w Camilla w stanie Georgia

Tragedia: Utalentowany duet miał wystąpić na The King’s Fest 30 października w MCHS Gymnasium w Camilla w stanie Georgia

w następnym miesiącu!  Craig wyprodukował także sztukę Soul Food Live, która została otwarta 20 listopada w Center Stage Theater w Atlancie.

w następnym miesiącu! Craig wyprodukował także sztukę Soul Food Live, która została otwarta 20 listopada w Center Stage Theater w Atlancie.

Ale mieszkaniec Atlanty jest prawdopodobnie najlepiej zapamiętany dzięki współpracy z Tylerem Perrym, grającym Donnie, siedemnastoletniego szóstoklasistę, w musicalu Madea’s Big Happy Family, który odbył się w Kodak Theater w Hollywood w 2010 roku.

Zuri wcielił się również w postać syna Madei, japońskiej dziewicy Mansell w musicalu A Madea Christmas, wykonanym w Cobb Energy Center w Atlancie w 2011 roku.

Ostatnim występem Craiga był głos kaznodziei w podkaście OurSomwhere Digital Productions, The Color Purple Audio Experience: A Benefit for Black Womxn, którego premiera odbyła się 26 listopada.

Tyler Perry Player: Ale mieszkaniec Atlanty jest prawdopodobnie najlepiej zapamiętany ze swojej pracy z Tylerem Perrym (L), gdzie grał Donnie, 17-letniego szóstoklasistę, w Madea's Big Happy Family Musical, który odbył się w Kodak Theater w Hollywood w 2010

Tyler Perry Player: Ale mieszkaniec Atlanty jest prawdopodobnie najlepiej zapamiętany ze swojej pracy z Tylerem Perrym (L), gdzie grał Donnie, 17-letniego szóstoklasistę, w Madea’s Big Happy Family Musical, który odbył się w Kodak Theater w Hollywood w 2010

Madea powiedziała do syna: „Rozłóż nogi szerzej, kochanie”.

Zuri wcielił się również w postać syna Madei, japońskiej dziewicy Mansell w musicalu A Madea Christmas, wykonanym w Cobb Energy Center w Atlancie w 2011 roku.

„Rozłóż nogi szerzej, kochanie”: Zuri zagrał także dziewiczego syna Madei, Japana Mansella w musicalu A Madea Christmas, który odbył się w Cobb Energy Center w Atlancie w 2011 roku.

Reklamy