Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zoom kopiuje Microsoft Teams przy użyciu wszechstronnego widoku

Kredyt: Dreamstime

Microsoft Teams Zoom i inne aplikacje do wideokonferencji ścigają go od lat, wykorzystując i integrując to, co najlepsze, co ma do zaoferowania. Teraz jest odwrotnie: Zoom bierze zespoły w trybie „Razem” i umieszcza je w Zoom.

Zoom nazywa to „widokiem panoramicznym”, ale zasada jest taka sama. Zamiast grupować kilka pojedynczych okien wideo w galerię wideo, Immersive View wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI) do wyodrębnienia twarzy i tułowia i umieszczenia ich na sztucznym tle, jak w kawiarni. To sposób na uczłowieczenie wrażeń, ale także zobaczenie większej liczby twarzy na ekranie naraz – do 25.

Zoom nie wskazuje liczby tapet, których użyjesz do widoku panoramicznego. Po włączeniu tej funkcji będziesz mógł automatycznie dodawać uczestników Zoom do domyślnego tła, aby uzyskać wciągające oglądanie.

Kredyt: Powiększ

Zoom mówi, że będziesz mógł ręcznie zmieniać rozmieszczenie uczestników w tle, a nawet zmieniać rozmiary osób. Pamiętaj, że Zoom nie mówi, że możesz dodać 25 uczestników do Wszystko Tła, w których niektóre „mniejsze” sceny są przeznaczone dla mniejszych grup.

READ  Czy Monster Hunter może teraz wyciągnąć Niantic z kryzysu?