Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Złość mamy, gdy „zaparkował swój samochód w drodze na lotnisko w Birmingham”

Złość mamy, gdy „zaparkował swój samochód w drodze na lotnisko w Birmingham”

a Sheldon Matka dwójki dzieci jest zła po tym, jak tajemniczy samochód pojawił się na jej podjeździe pięć dni temu – ale nie ma siły, by go ruszyć. Debbie Flynn i partner Leon obudzili się, by odkryć srebrnego Vauxhalla Mocha obok jej garażu przy Outmore Road, Garrett’s Green – w sąsiedztwie międzynarodowego lotniska w Birmingham.

Zdezorientowana Debbie skontaktowała się z policją w West Midlands, która powiedziała, że ​​potwierdzili, że Vauxhall nie został okradziony, ale powiedzieli, że nie są w stanie go przenieść, ponieważ jest to sprawa cywilna, a nie karna. Ponieważ dom znajduje się w promieniu pięciu mil od Port lotniczy BirminghamDebbie uważa, że ​​jej samochód został sprzedany przez oszustów wczasowiczowi za pośrednictwem aplikacji parkingowej.

Debbie powiedziała: „To tak, jakby samochód spadł z nieba. To kompletna tajemnica. Nie rozumiemy, jak i dlaczego tak się stało, ale ponieważ właściciel nie wracał przez cały tydzień, podejrzewamy, że to z powodu kogoś, kto sprzedaje dystans w moim locie w pobliżu lotniska.”

Czytaj więcej: Luka, która uniemożliwia policji przemieszczanie nieuczciwych samochodów leżących na Twojej drodze

„Poszliśmy spać około 22:30 we wtorek wieczorem (12 kwietnia), a kiedy mój partner obudził się następnego ranka, samochód był zaparkowany po drodze” – dodała Debbie. „Oszukańczy strażnicy otworzyli moją bramę, zatrzymali ją i zamknęli bramę po pozostawieniu jej na trawie.

„Funkcjonariusz policji, który nas odwiedził, powiedział, że nigdy nie widział czegoś takiego w swoich latach. Jestem zły, że nie ma prawa zabraniającego nikomu stania podczas jazdy.

Garretts Green znajduje się pięć mil od międzynarodowego lotniska w Birmingham, na zdjęciu.

„Jest to całkowicie legalne, więc policja nie może pomóc. Ale jeśli spróbujemy go przesunąć i uszkodzić, popełnimy przestępstwo. Dzieci nie mogą teraz nawet bawić się na zewnątrz w samochodzie, na wypadek gdyby przypadkowo kopnęły piłkę lub coś i uszkodź to.”

READ  Podczas pandemii z lotniska w Manchesterze odleciało ponad 1500 „podstępnych lotów”

Ponieważ podjazd jest częścią posiadłości, to, że ktoś prowadzi cię, jest technicznie przekroczeniem granicy i jest to przestępstwo cywilne, a nie kryminalne, wyjaśnił John Charnock z firmy Stress Free Car Rental. Powiedział również, że jeśli pojazd miał nowoczesne przeglądy techniczne, podatki i ubezpieczenie i nie był w stanie narazić na niebezpieczeństwo nikogo w pobliżu, zarząd również nie był w stanie go przesunąć.

Debbie złożyła odwołanie na Facebooku, ale nikt się nie zgłosił. Przywiązała oponę łańcuchem, więc gdyby i kiedy kierowca wrócił, musieliby zapukać do jej drzwi i wyjaśnić, dlaczego tam stoją.

Bądź na bieżąco z wiadomościami na temat nieruchomości z całego regionu tutaj .

„Policja powiedziała, że ​​istnieją aplikacje parkingowe używane przez oszustów, którzy reklamują nieoczekiwane miejsca parkingowe jako parkingi i pobierają opłaty od właścicieli samochodów” – powiedziała Debbie. „Chcę odpowiedzi – kiedy, jak, dlaczego i komu zapłaciłem?

„Musimy po prostu usiąść i czekać, aż właściciele wrócą. To absolutny żart. Jestem tak zły i zdegustowany, że każdy Tom, Dick i Harry mogą zaparkować w twoim samochodzie, a ty nie możesz nic z tym zrobić. „