Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zaszczepiony przywódca Polski nie został zszargany sprzeciwem kościoła

W czwartek Michelle Dworsick, urzędniczka rządowa odpowiedzialna za Narodowy Program Szczepionek, odrzuciła pogląd, że akcja biskupów była rozczarowująca.

Dvo சிக் k jest liderem w przyspieszaniu programu szczepień i zachęcaniu Polaków do szczepień. Konserwatywny rząd generalnie opierał się na kontrowersjach, aby wspierać swoje plany w narodzie rzymskokatolickim.

Dvo சிக் k podkreślił, że pomimo swoich zastrzeżeń biskupi zatwierdzili stosowanie szczepionek Astrogeneca i Johnson & Johnson, w przypadku gdy nie było innych możliwości. Obecnie podczas rejestracji nie ma możliwości wyboru marki szczepionki dla Polaków.

Raport biskupów pojawił się zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Watykan zaaprobował stosowanie szczepionek jako „moralnie dopuszczalne” w oparciu o badania nad wykorzystaniem komórek pochodzących z porzuconych embrionów. Oświadczenie Watykanu z grudnia również miało na celu rozwianie podejrzeń niektórych ewangelików w Stanach Zjednoczonych

Do tej pory Polska zarządzała ponad 8 milionami miejsc pracy przy szczepionkach Pfizer, Modern i AstraZeneca, a jej pierwszy eksport osiągnął w środę 120 000 wyświetleń Johnson & Johnson.

Wszystkie epidemie AP to https://apnews.com/hub/coronavirus-pandemic, https://apnews.com/hub/coronavirus-vaccine i https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

Copyright 2021 Associated Press. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ten materiał nie może być publikowany, transmitowany, przepisywany lub rozpowszechniany bez pozwolenia.

READ  „Wock to Poland”: znaczenie piosenki Lil Yachty