Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zasilacz 65 W z ładowarką Apple Watch

Zasilacz 65 W z ładowarką Apple Watch

Nomad to jedna z zaufanych marek, która zawsze dobrze się sprawdza. Niedawno ogłosił nową wtyczkę do ładowania. Testuję go od mniej więcej tygodnia i jest świetny, zwłaszcza gdy podróżujesz.

Znasz scenariusz: Twój bagaż ma już prawie każdy centymetr sześcienny. Ile więc ładowarek musisz spakować, aby mieć pewność, że Twój telefon, laptop, tablet i Apple Watch będą zawsze gotowe do użycia?

ForbesaNowy raport twierdzi, że Apple iPhone 16 Pro otrzyma poważną aktualizację konstrukcyjną

Może potrzebujesz tylko jednego. Zasilacz 65 W do Apple Watch Edition ma dwie wtyczki USB-C, co oznacza, że ​​można do niego podłączyć prawie wszystko. 65 W odnosi się do całkowitej mocy wyjściowej, co oznacza, że ​​jeśli ładujesz tylko jeden przedmiot, będzie on miał do dyspozycji tyle mocy.

Górny port może obsłużyć 45 W, gdy drugie gniazdo jest zajęte, więc jest najlepsze dla Twojego laptopa, a dolny port maksymalnie osiąga 20 W. To więcej niż wystarczy na przykład na iPhone’a lub iPada.

Ale załóżmy, że masz także zegarek Apple Watch i chcesz go jednocześnie ładować? Na górze ładowarki znajduje się podkładka ładująca Apple Watch – także podstawka do szybkiego ładowania – na której można również umieścić zegarek.

Najlepiej działa, gdy jest podłączony do gniazdka ściennego, ale ładowarka, która oznacza, że ​​tarczę zegarka należy ustawić poziomo, a nie pionowo, również działa dobrze.

Nawiasem mówiąc, jeśli nie masz Apple Watcha, dostępna jest również wersja bez dysku, a także inne ładowarki z podwójnym i pojedynczym wyjściem o mocy od 20 W do 130 W.

Większą wygodę zapewniają zęby, które można złożyć na płasko, uwalniając więcej miejsca w urządzeniu.

Czy są jakieś wady? Cóż, jeśli chcesz, aby Twój Apple Watch działał w trybie NightStand, w którym zegarek pojawia się podczas ładowania, musisz podłączyć zegarek przez USB-C w tradycyjny sposób. I nie jest tani: 100 dolarów lub 100 funtów w Wielkiej Brytanii

Ale to dobrze wykonana, atrakcyjna ładowarka, która poradzi sobie z wieloma zadaniami z dużą wydajnością. dostępne od nomadgoods.com.

READ  Zeboyd Games ogłasza Shakespearean Magical Girls RPG This Way Madness Lies na PC