Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fani Borderlands oburzeni krótką zawartością DLC Tiny Tina’s Wonderlands

Czterech producentów tłuszczu stoi w krainie czarów Tiny Tina.

zrzut ekranu: Wektor ruchu

Obejrzyj cykl wiadomości o Cuda Tiny Tina Miniony miesiąc był jak oglądanie cyklu wiadomości z gry szybko do przodu. Wiesz, jak to idzie: gra gaśnie. Otrzymuje pozytywne recenzje, a fani go chwalą. DLC uderza, a potem fani go krytykują. Teraz jest to w zasadzie szkielet. Tyle że tym razem cały cykl trwał niewiele ponad miesiąc.

Cuda Tiny Tinakrzyż ze skrzyni biegów dalekiego zasięgu Kresy Seria Loot-Shooter, wydana w zeszłym miesiącu na konsole i komputery PC. tylko w zeszłym tygodniu, Gra otrzymała swoją pierwszą zawartość DLCUruchom loch o nazwie kapusta kaparowa. To pierwsza z czterech, która zostanie uwzględniona w dłuższej kampanii o nazwie lustra tajemnicyI Który obejmuje przepustkę sezonową za 30 USD za Cuda. (Można kupić pojedyncze części za 10 USD.) Przepustka sezonowa dodaje również siódmy poziom, który nie został jeszcze ujawniony Cuda Tiny Tina.

kapusta kaparowado którego można uzyskać dostęp w nowym obszarze programu Dreamveil Outlook przez CudaCentralne miasto, toczysz szereg coraz trudniejszych bitew, których kulminacją jest walka z bossem.Wykonywanie wyzwań dodaje dodatkowe przebieralnie i nowego bossa rajdu zabałaganiony pokójpowtarzalny roguelite-owski tryb gry końcowej dla Cuda. i w kapusta kaparowa W trybie ten sam poziom bossa rośnie co tydzień — chociaż musisz ukończyć każdą edycję, zanim odblokujesz kolejną. To nowy pomysł, który wymusza więcej czasu na odtwarzanie powtórek. Ale innowacja nie jest czymś, co można przeżuwać, a pod każdym względem to nowe rozszerzenie to seria pokoi, w których możesz często walczyć.

„Jedną z głównych rzeczy jest to, że wprowadza tę koncepcję [of replayable dungeons] Przed mesą”, Matt Cox, dyrektor kreatywny w Cuda Tiny TinaPowiedział mi w wywiadzie na początku tego miesiąca.

Po około 2,7 sekundy kapusta kaparowa Przejdź na żywo, Kresy Fani wycofali się. Mówią, że zawartość do pobrania nie jest zabawna. To rozczarowująco krótkie – zwłaszcza w porównaniu z wcześniejszymi dodatkami o podobnej cenie Kresy Gry. Popularny Kresy serpentyna sześć Krótkie podsumowanie komentarzy na Twitterze, Uwaga że kapusta kaparowa Sam bieg jest krótki, szef to łatwe zadanie, sprzęt, który można na nim zarobić jest „rozczarowujący”, a oczekiwania nie są zgodne z czym Kresy Fani mają to za dodatki.

Kumple otwierają szeroko szczęki w DLC Tiny Tina's Wonderlands Coiled Captors.

zrzut ekranu: Wektor ruchu

„Złóż skargę tutaj. Cały subreddit jest wypełniony tymi samymi postami, „Single player Napisane w półwirusowym poście Reddit Na Cuda subreddit wkrótce po wydaniu kapusta kaparowa. Inny gracz sarkastycznie powiedział tego samego dnia: „Ten wątek jest w rzeczywistości dłuższy niż zawartość do pobrania”. Wiele z około 1000 odpowiedzi było podobnie negatywnych, mówiąc, że kapusta kaparowa Nie oferuje prawie takiej samej zapłaty za swoje zarobki, jak dodatki o podobnej cenie.

Do pewnego stopnia reakcja zwrotna jest zrozumiała. Kresy Gry, jak zauważył Ki11erSix, są już znane z oferowania solidnych dodatków popremierowych. Pierwsza gra, wydana w 2009 roku, zawierała trzy rozszerzone narracyjne pakiety DLC, które dodały do ​​gry dodatkowe misje i regiony, każdy dostępny za 10 USD. (czwarte rozszerzenie, Dolne zamieszki szalonego moxiTo był bardziej styl na arenę niż kampania narracyjna. To też poszło o 10 USD.)

W 2012, Borderlands 2 Poszło w jego ślady, widząc cztery długie dodatki po wydaniu, każdy za 10 USD lub w pakiecie w karnet sezonowy za 30 USD. Jedno z tych rozszerzeń, Atak Tiny Tiny na Dragon Keepjako wprowadzenie do Cuda Tiny Tina. W zeszłym roku Gearbox udostępnił go jako samodzielny wpis za 10 USD. był także Za darmo przez tydzień W sklepie Epic Games.

Kresy 3wydany w 2019 roku, także Po premierze pojawiły się cztery kampanie. Były one nieco droższe niż te z dwóch pierwszych gier: 15 USD za częściowe rozszerzenia i 50 USD za przepustkę sezonową. Witam inflację. Kresy 3 Skończyło się na tym, że Po drugie przepustka sezonowa; Jednak zamiast pełnych rozszerzeń, dwa dodatki:projektant krój I Wersja reżyserska— Po prostu dodaj nowe tryby, misje i wrogów do podstawowej gry. Ta przepustka kosztuje 30 USD.

Tak więc na pewno istnieje kilka historycznych precedensów dla mięsistych DLC. Ale z drugiej strony nie jest tak, że Gearbox celowo wstrzymał cokolwiek z tego, co jest w przepustce sezonowej. We wszystkich materiałach promocyjnych, od komunikatów prasowych po zwiastuny, studio jasno mówiło o tym, co kapusta kaparowa– a co za tym idzie lustra tajemnicy Pory roku – nastąpią. A jeśli weźmiesz pod uwagę Komnatę Chaosu jako główną atrakcję Cuda Tiny Tinapotem główny włóczęga kapusta kaparowa Nie to, co dostajesz po pierwszym przejściu przez jego cienką kampanię; Główną atrakcją jest to, co dodajesz do Komnaty Chaosu. (w niebezpieczeństwie wpadnięcia w chwasty, Ughgdy przypisuje się grafice wartość pieniężną, 10 dolarów za dodanie kilku nowych pokoi i potencjalnych bitew do roguelike nie jest dużo droższe niż rozszerzenia, które są definiowane podobnie do innych roguelike, takich jak martwe komórki.)

Ale wracając do pierwszego rozdania – przepraszam, przepraszam, wynoś się ze mną – istnieje również szkoła myślenia, że ​​Gearbox posunąłby się tak daleko, by wyjaśnić długość kapusta kaparowa i to podobne. W końcu ponad dekada historii ponownie utwierdza ideę, że „Kresy DLC „jest równa 'wielkiej kampanii'”. Długo nietrudno to sobie wyobrazić Kresy Fani wskoczyli, aby zakończyć sezon, nawet nie patrząc na jego zawartość.

Gearbox nie odpowiedział na prośbę o komentarz do tej historii.

READ  Mówi się, że Nintendo wprowadzi gry Game Boy i Game Boy Color do Switch Online