Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Żarty z kiełbasą powodują, że w tym roku przytyjesz o 5 kg

Żarty z kiełbasą powodują, że w tym roku przytyjesz o 5 kg

Premier Chris Hipkins żartował, że od czasu objęcia urzędu w styczniu, kiełbaski z poczuciem winy przyczyniły się do przybrania na wadze.

Hipkins mówił szczerze podczas czwartkowej konferencji medialnej z Papamoa, gdzie był na imprezie poświęconej inicjatywie budżetowej na 2023 rok, mającej na celu ocieplenie większej liczby domów.

„Wiesz, odkąd zostałem premierem, przytyłem około pięciu kilogramów”, powiedział rozbawionej publiczności, „i myślę, że cztery kilogramy to bułka z kiełbasą”.

Zamiłowanie premiera do pikantnego, płatkowego dania jest dobrze udokumentowane.

Na początku tego miesiąca król Karol podarował Hipkinsowi ciepłą tacę z „wyjątkowo dobrymi” bułeczkami z kiełbaskami podczas wizyty na jego koronację.

„Byłem niesamowicie wzruszony tym gestem, jak widać z faktu, że zostały tylko dwie. Były wyjątkowo dobre” – powiedział wówczas.

W tym samym locie jego brytyjski odpowiednik, Rishi Sunak, przywitał go talerzem bułek z kiełbasą, podczas gdy Hepkins przyniósł Watty’emu sos pomidorowy.

Zanim został premierem, w swoje ostatnie urodziny ówczesny minister policji świętował bułką z kiełbasą – podarowaną mu przez policję podczas porannej konferencji.

Chris Hipkins i Rishi Sunak i ich bułki z hot dogami.

READ  Solar Tsunami: Gdzie można dziś wieczorem zobaczyć zorzę polarną?