Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zaoszczędź teraz aż 402 USD na torbie Nifty LG TV Bagcase w serwisie eBay

Nie ma to jak świadomość, że masz świetne urządzenie, które jest również początkiem rozmowy. Jeśli lubisz gadżety, które dają zabawę, są kreatywne i wygodne, warto wypróbować LG StandbyME Go 2. Przez ograniczony czas możesz kupić tę torbę na telewizor Za jedyne 798 dolaróww porównaniu do regularnej ceny wynoszącej 1200 USD, w serwisie eBay, korzystając z kodu kuponu Pomnik dwudziesty. Jest to oferta z okazji Dnia Pamięci, dlatego należy pamiętać, że może ona ulec zmianie lub wkrótce.

Zdjęcie sprzedaży z okazji Dnia Pamięci
Najlepsze programy telewizyjne z okazji Dnia Pamięci

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami telewizyjnymi z okazji Dnia Pamięci, aby zyskać najlepszą cenę na modernizację rozrywki.

Oglądaj programy telewizyjne z okazji Dnia Pamięci

LG StandbyME Go 2 to 27-calowy telewizor LED 1080p w kompaktowej srebrnej obudowie. Po osiedleniu się w nowym miejscu docelowym możesz obrócić telewizor, aby dostosować kąt i położenie ekranu. Posiada inteligentne funkcje, które umożliwiają połączenie się z siecią Wi-Fi i oglądanie multimediów z ulubionych witryn do przesyłania strumieniowego, a ekran dotykowy telewizora ułatwia poruszanie się po opcjach.

Hej, wiedziałeś? Skrypty prezentacji CNET są bezpłatne, łatwe i pozwalają zaoszczędzić pieniądze.

Telewizor oferuje również dźwięk o mocy 20 W z technologią Dolby Atmos zapewniającą dźwięk wysokiej jakości. Twój zakup będzie obejmował pilota i kabel, które możesz przechowywać w wyznaczonych przegródkach w torbie. Wejście HDMI umożliwia podłączenie innego urządzenia do telewizora w celu uzyskania innych możliwości rozrywki. StandbyME 2 ma inteligentne funkcje i zawiera aplikację AirPlay, która umożliwia oglądanie multimediów w popularnych serwisach przesyłania strumieniowego, takich jak Hulu, Disney+, Max i innych.

Jeśli szukasz nowych technologii, ale nie jesteś pewien, czy ta oferta jest dla Ciebie, sprawdź naszą listę ofert telewizyjnych z okazji Dnia Pamięci. Aktualizujemy także naszą listę ofert z okazji Dnia Pamięci, aby pomóc Ci oszczędzać na technologii, kartach podarunkowych i innych gadżetach.

READ  Meta trzyma pod lupą pracowników Apple i Microsoft, ekspertów od rozszerzonej rzeczywistości: raport