Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zagorzały zwolennik Guity zmierzy się z największym mistrzem tancerzy OttiGrupa ludzi pozujących przed kamerą: logo MailOnline


© Przesłane przez Daily Mail
MailOnline logo

Nawiązali bliską więź po udziale w Greatest Dancer w 2020 roku.

i nowy Ściśle chodź tańcz Kibic Jowita Przystal przygotowuje się teraz do rywalizacji ze swoim byłym mentorem Ooty Mabus, 30 lat, dołączając do grona talentów w kolejnej serii przebojowego singla الناجح BBC okazało się.

Otti, obecny mistrz Glitterball obok Billa Baileya, był mentorem polskiej gwiazdy (26 lat) i jej partnera tanecznego Michaela Danielchuka w konkursie talentów, pomagając im zdobyć Puchar Zwycięzcy i Nagrodę za Wydajność w serialu Strictly.Osoba stojąca przed kamerą: (


© Przesłane przez Daily Mail
(

Jowita dołącza do Nikity Kusmin (23 l.), Kaia Wadringtona (25 l.) i Camerona Lombarda (20 l.) jako nowi profesjonaliści Potwierdzone dla serii 2021 przez Strictly.

Strictly Professional skład pozostał jeszcze cieńszy Anton de Beck, 54, wszedł w rolę sędziego i Janet Manrara, 37 lat, postanowił odejść, aby zorganizować spin-off.

Podczas swojego pobytu w The Greatest Dancer Jowita i Oti zostali dobrymi przyjaciółmi, ponieważ surowy mistrz jest mistrzem utalentowanej gwiazdy na Instagramie.

W marcu zeszłego roku napisała: „Dzisiaj @michael_jowita po raz ostatni zabiera głos z Greatestdancer. W moich oczach byłeś nieskazitelny.Grupa ludzi stojących przed kamerą: (


© Przesłane przez Daily Mail
(

Jestem z ciebie bardzo dumny i jak bardzo byłeś zaangażowany w ten program i ten nowy świat i dałeś ci absolutnie wszystko.

W 6 tygodni nawiązaliśmy przyjaźń i pokazałaś mi, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko i nie ma ograniczeń, gdy chcesz coś osiągnąć, dopóki masz w tym serce.

Dziękuję @jamezbennett za twoje późne noce planowania, śmiechu, przygotowania i udziału we wszystkich #otisquad (również za bycie surowym) lol.

Po prostu cię uwielbiam! Dla was wszystkich trzech – to była niezapomniana podróż, teraz idźcie tam i wytańczcie swoje serce. ‘

Jowita straciła słowa, gdy zapytano ją, jak się czuje w związku z udziałem w najnowszym cyklu konkursu tanecznego.

Powiedziała: To jest moje największe marzenie. Żadne słowa nie mogą opisać tego, jak się teraz czuję.

„Wciąż staram się sprawdzić, czy to prawda, ale jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do rodziny Strictly Come Dancing i nie mogę się doczekać, aby oddać całe swoje serce i duszę na tym parkiecie!”

Wideo: Strictly Come Dancing Przedstawiamy nowych profesjonalnych tancerzy (Lustro)

Przyjdź tańczyć z precyzją przedstawiając nowych profesjonalnych tancerzy

Następna

Następna

Nowicjusz zaczął tańczyć w wieku 12 lat i jest mistrzem Polish Latin Open 2014.

W 2015 roku zakończyła karierę baletową i latynoską, aby dołączyć do obsady tournee Burn The Floor, gdzie przebywała przez cztery lata, zanim przeniosła się do Wielkiej Brytanii w 2019 roku.

W tej trasie koncertowej Jowita współpracował również z gwiazdami Strictly, takimi jak Kevina Cliftona i Karen Hauer.

Partner Jowity, Michael, również podzielił się swoim entuzjazmem do przyłączenia się do niej za pomocą postu strumieniowego na Instagramie.

Napisał: „Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z wami tym wszystkim, że spełniło się największe marzenie Babette. Jest teraz jedną z nowych tancerek PRO w BBC 2021.Martin Hansen i in.  Pozowanie do zdjęcia: Witam!  Jowita dołącza do 23-letniego Nikity Kuzmina, 25-letniego Kaia Widdringtona i 20-letniego Camerona Lombarda, jako nowi profesjonaliści w Strictly Series na rok 2021


© Przesłane przez Daily Mail
Witaj! Jowita dołącza do 23-letniego Nikity Kuzmina, 25-letniego Kaia Widdringtona i 20-letniego Camerona Lombarda, jako nowi profesjonaliści w Strictly Series na rok 2021tekst: Podekscytowany!  Czterech nowo przybyłych - w tym Jowita - podzieliło się wiadomościami ze swoimi obserwatorami na Instagramie


© Przesłane przez Daily Mail
Radość! Czterech nowo przybyłych – w tym Jowita – podzieliło się wiadomościami ze swoimi obserwatorami na Instagramie

Jestem z ciebie bardzo dumna @jowitaprzystal. Jesteś najbardziej pracowitą osobą na świecie i wiem, że będziesz niesamowity. Wiem, ile to dla ciebie znaczy.

Kocham Cię z głębi serca i wiem, że wszyscy zobaczą to, co ja w Tobie widzę! Czas to rozwalić kochanie!

Ma również dołączyć do bardzo utalentowanego składu w 2021 roku Mistrz kraju latynoskiego i sześciokrotny zawodowiec włoskiej sali balowej Nikita Kusmin (23 lata) i Kai Wadrington – który pojawił się w brytyjskim programie Got Talent w 2012 roku w wieku 16 lat i dotarł do finału.

Chcąc zdobyć kolejną koronę tańca, BBC wybrało panującego południowoafrykańskiego mistrza latynoskiego Camerona Lombarda jako jednego z nowych zawodowców.Anton de Beek w garniturze i krawacie: po lewej: Twardy skład pozostał cieńszy na rok po tym, jak Anton de Beek wszedł w rolę sędziego, a Janet Manara postanowiła zrezygnować z serialu


© Przesłane przez Daily Mail
Po lewej: Twardy skład pozostał cieńszy przez rok po tym, jak Anton de Beek wszedł w rolę sędziego, a Janet Manara postanowiła opuścić program.Janet Manrara uśmiecha się do kamery: (


© Przesłane przez Daily Mail
(

Cameron zdobył osiemnaście krajowych tytułów w salach balowych i łacinie podczas swojej kariery tanecznej. Zaczął startować w wieku sześciu lat, aw ciągu roku wygrał już lokalne i regionalne zawody.

W 2012 roku został finalistą Mam Talent w RPA, a w 2019 roku reprezentował RPA na Mistrzostwach Świata.

Czterech nowych tancerzy dołącza do obecnego profesjonalnego składu, w skład którego wchodzą: Aljakorjanec, Amy Dowden, Dianne Buswell, Giovanni Pernice, Gorka Marquez, Graziano Di Prima, Johannes Radebe, Karen Hauer, Katya Jones, Luba Mushtuk i Nadiya Bychkova, Nancy Shaw, Neil Jones i Otti Mabuse.

W czerwcu ujawniono, że serial jest najdłużej pro Anton de Beck Zajmie miejsce Bruno Tonioli jako sędziego obok Shirley Palace, Mutsi Mabus A Craig Revell Horwood.

BBC potwierdziło, że Anton zajmie w tym roku ławę sędziowską dla całej serii po udanym dwutygodniowym występie jako mówca w zeszłym roku.

Zastąpi Bruno, który nie będzie mógł wziąć udziału w 19. serii ze względu na trwającą niepewność co do ograniczeń podróży spowodowanych wybuchem epidemii. COVID-19.

Mniej więcej w tym samym czasie 37-letnia Janet Manrara ogłosiła, że ​​po ośmiu latach zrezygnowała z zawodowej tancerki w Strictly, aby zastąpić Zoe Ball w It Takes Two.

Kubańsko-amerykański tancerz dołączy do współprowadzącego Rylana Clarka-Neala w spin-offie BBC2 w Weeknights, podczas nadchodzącego serialu Strictly.

Strictly Come Dancing powraca w 19. serii tej jesieni w BBC One i BBC iPlayer.

Czytaj więcej

READ  To nie tylko rasizm i seksizm. Złote Globy tonie z powodu absolutnej głupoty | Kino