Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Z okazji Dnia Pamięci zdobądź ogromny telewizor Samsung OLED w bezkonkurencyjnej cenie

Z okazji Dnia Pamięci firma Samsung oferuje duże zniżki na idealny telewizor na wszystkie spotkania. Chociaż większość ludzi uważa Samsunga za firmę produkującą telefony i urządzenia, produkuje on także jedne z najlepszych telewizorów, jakie testowaliśmy. Model ten, Samsung S95C, uzyskał dobre wyniki w naszych praktycznych testach dzięki doskonałej jakości obrazu i doskonałemu odwzorowaniu kolorów.

Zdjęcie sprzedaży z okazji Dnia Pamięci
Najlepsze programy telewizyjne z okazji Dnia Pamięci

Bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami telewizyjnymi z okazji Dnia Pamięci, aby zyskać najlepszą cenę na modernizację rozrywki.

Oglądaj programy telewizyjne z okazji Dnia Pamięci

Niestety, wysokiej klasy modele telewizorów przez większość czasu mają wyższą cenę, dlatego warto poczekać na ofertę, która sprawi, że będą one tańsze – a taką ofertę można uzyskać już teraz.

Chociaż 65-calowy model tego telewizora OLED 4K kosztuje zwykle 3298 dolarów, dziś można go kupić za: Tylko 1998 dolarów na Amazon. To najniższa cena, jaką widzieliśmy. Model ten zyskał dużą popularność wśród właścicieli i recenzentów dzięki smukłej i eleganckiej konstrukcji Infinity One firmy Samsung, dzięki czemu telewizor ten idealnie nadaje się do montażu na ścianie.

Ale to nie wszystko: jeśli szukasz nieco mniejszego ekranu, masz szczęście. Teraz możesz kupić także 55-calowy telewizor OLED 4K firmy Samsung. Amazon to ma Obniżono cenę do zaledwie 1598 USD.

Po zainstalowaniu widzowie będą mogli cieszyć się wyświetlaczem Quantum HDR OLED Plus z obsługą treści 120 Hz. Funkcja Game Motion Plus zwiększa częstotliwość odświeżania do 144 Hz po podłączeniu do komputera. Jeśli chodzi o łączność, znajdziesz cztery wejścia HDMI, dwa porty USB oraz zwykłe porty Ethernet i RF. Optyczne cyfrowe wyjście audio umożliwia podłączenie go do wzmacniacza.

READ  W nowej grze o budowaniu miasta chodzi o Voxels

Mimo tego, że wszystko to wygląda świetnie, Samsung S95C jest nadal dość drogi — sprawdź nasze zestawienie najlepszych ofert telewizorów OLED dla innych telewizorów OLED lub naszą listę tanich ofert telewizorów, jeśli szukasz czegoś nieco tańszego. Regularnie aktualizujemy te listy, aby mieć pewność, że nie przegapisz wielu ofert wszystkich głównych marek.