Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

YouTube prosi niektórych użytkowników o zapłacenie za transmisje 4K

YouTube prosi niektórych użytkowników o zapłacenie za transmisje 4K

W ciągu ostatnich kilku miesięcy YouTube dodał wiele nowych funkcji, dając użytkownikom Nowe sposoby oglądania I twórz też. Firma rozszerza również YouTube Short, dając twórcom nowy sposób zarabiania pieniędzy od przyszłego roku. Chociaż wszystkie były doskonałymi dodatkami, niedawna zmiana niektórych, która pojawiła się w ciągu ostatnich dwóch tygodni, wzbudziła obawy. Wydaje się, że YouTube prosi niektórych użytkowników o wykupienie subskrypcji Premium, jeśli chcą oglądać treści 4K.

Obecnie nie wiadomo, czy jest to jakiś rodzaj testowania, czy powolne wdrażanie nowej funkcji. Mogą również obowiązywać ograniczenia dotyczące niektórych typów urządzeń. Niestety, te szczegóły nie są w tej chwili nieznane, ale istnieje wiele raportów, które wzrosły w ciągu ostatnich dwóch tygodni za pośrednictwem społeczności internetowych, takich jak Reddit i Twitter. Większość osób, które wydają się być zaniepokojone 4K, to ci, którzy oglądają YouTube na swoich telewizorach, podczas gdy użytkownicy smartfonów wyglądali dobrze w 1440p lub 1080p. Inni użytkownicy wyrazili obawy, że YouTube w pewnym momencie w przyszłości zablokuje inne decyzje. YouTube nie wydał publicznego oświadczenia na temat tej zmiany, ale jest to zrozumiałe.

Więc co otrzymujesz dzięki YouTube Premium? Co najważniejsze, otrzymujesz filmy bez reklam, a także możliwość pobierania filmów do odtwarzania w trybie offline. Otrzymasz także możliwość odtwarzania filmów w tle lub przy wyłączonym ekranie, obsługę obrazu w obrazie, dostęp do YouTube Originals i YouTube Music Premium. Teraz to wszystko nie jest tanie, ponieważ kosztuje 11,99 USD miesięcznie lub 119,99 USD rocznie. Podczas gdy niektórzy zgodziliby się, że uzyskanie wszystkich tych funkcji jest warte swojej ceny, inni mogą argumentować, że są inne sposoby na uzyskanie Doświadczenie bez reklam. Ciekawie będzie zobaczyć, co się stanie, gdy zostanie to udostępnione opinii publicznej i czy pojawią się nowe alternatywne sposoby oglądania YouTube w 4K.

READ  Bose Soundbar 600 jest wyposażony w technologię Dolby Atmos, eARC i Chromecast w kompaktowej obudowie


źródło: reddit
Przez: Nils Arinsmere (Świergot)