Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Bleak Sword” w Apple Arcade zaktualizowany o Castle of Despair, nowe walki z bossami, nowi wrogowie, muzykę i nie tylko – TouchArcade

Po około roku najlepszych ekskluzywnych tytułów w Apple Arcade, ponury miecz ()Dostał dużą aktualizację, która przyniosła wiele nowej zawartości. ponury miecz Od Devolver Digital i ponad 8-bitowe z muzyką Jim Guthrie Dziś nadchodzi aktualizacja 4.0 zawierająca Castle of Desperation (10 nowych poziomów), nową walkę z bossem, dwóch nowych wrogów i nową muzykę. Humped Knight i Tentacle Demons to nowe dodatki Enemy 4.0. Ta aktualizacja pojawiła się po około roku od wydania wersji 3.0. Poczytaj o tym tutaj. obejrzyj ponury miecz przyczepa poniżej:

Przeczytaj naszą recenzję oryginalnej wersji z dnia ponury miecz w Apple Arcade tutaj. Przedstawiliśmy go nawet jako jeden z Najlepsze gry 2019. Sprawdź nasz wątek na forum tutaj Do dalszej dyskusji. Z każdą starą grą Apple Arcade dostaję nową aktualizację, zastanawiam się, ile czasu minie, zanim pojawi się na innej platformie. Widzieliśmy ostatnio wiele gier, które zostały przeniesione lub umożliwiły uruchomienie Apple Arcade w całości na platformach do gier i komputerach PC. Zobaczymy, czy ponury miecz W najbliższej przyszłości widzi port, ale mam nadzieję, że otrzyma wersję fizyczną po wydaniu potencjalnego wydania. Wszystkie rzeczy związane z Apple Arcade znajdziesz na naszej dedykowanej stronie Apple Arcade Forum Aby omówić usługę i każdą grę w zestawie tutaj. Co sądzisz o najnowszych wydaniach w Apple Arcade i czy grałeś? ponury miecz nowo?

READ  TweetDeck może stać się płatną funkcją na Twitter Blue