Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xiaomi Redmi 10 Prime, słuchawki douszne Redmi TWS uruchomione dzisiaj; Obejrzyj transmisję na żywo tutaj

Xiaomi jest gotowe do wprowadzenia na rynek nowego smartfona Redmi 10 Prime i nowych słuchawek Redmi TWS w tym kraju. Chińska marka ogłosi ceny obu urządzeń w południe poprzez wirtualną premierę. Firma zaprezentowała oba urządzenia na swoich platformach społecznościowych przed wprowadzeniem na rynek. Wydarzenie inauguracyjne będzie transmitowane online za pośrednictwem kanału Redmi na YouTube i kontach w mediach społecznościowych. Wydarzenie można obejrzeć na poniższym filmie:

Pojawiło się wiele spekulacji i plotek na temat bezprzewodowych słuchawek dousznych Redmi 10 Prime i Redmi. Jednak dokładne specyfikacje, ceny i szczegóły dotyczące dostępności zostaną ujawnione podczas wydarzenia inauguracyjnego. Xiaomi Redmi 10 Prime, aby uzyskać baterię 6000 mAh i odwrotne ładowanie przewodowe: raport.

Redmi 10 Prime (Kredyty obrazkowe: Xiaomi)

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, Redmi 10 Prime może być przemianowanym wariantem Redmi 10, który w zeszłym miesiącu został oficjalnie wprowadzony na całym świecie. Ten ostatni otrzymuje cenę początkową w wysokości 179 USD (około 13 300 Rs) za wariant 4 GB + 64 GB, wzrastając do 219 USD (około 16 600 Rs) za model 6 GB + 128 GB. Telefon można wycenić w podobnym przedziale cenowym w Indiach.

Redmi 10 Prime

Redmi 10 Prime (Kredyty obrazkowe: Redmi)

Potwierdzono, że nadchodzący Redmi 10 Prime ma SoC MediaTek Helio G88, baterię 6000 mAh, wyświetlacz z dziurkaczem, adaptacyjną częstotliwość odświeżania i wiele więcej. Pamiętaj, że podczas premiery zostaną ujawnione tylko dokładne specyfikacje. Jeśli telefon jest rebrandowany model Redmi 10, otrzyma 6,5-calowy wyświetlacz FHD z częstotliwością odświeżania 90 Hz, do 6 GB pamięci RAM, do 128 GB pamięci wewnętrznej, poczwórne tylne aparaty 50 MP i przedni aparat 8 MP Szybka ładowarka MP, 18 W z odwrotnym ładowaniem przewodowym 9 W i MIUI 12.5 oparta na systemie Android 11.

Xiaomi wprowadzi dziś również prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne Redmi wraz z Redmi 10 Prime. Otrzyma chipset Qualcomm, kodek aptX Adaptive, podwójne sterowniki, łączność Bluetooth v5.2, obsługę Quick Pair i wiele więcej. Te specyfikacje są bardzo podobne do Redmi AirDots 3 Pro, który został wprowadzony na rynek w Chinach. Te same słuchawki zostały wprowadzone na całym świecie, co Redmi Buds 3 Pro.

READ  Kategoria Timeless Classics firmy Apple Arcade nadaje starym grom nowy wygląd

Jeśli chodzi o cenę, Redmi AirDots 3 Pro kosztuje 299 CNY (około 3400 Rs) w Chinach. Na rynkach światowych słuchawki douszne kosztują 59,99 USD (około 4500 Rs). W Indiach możemy spodziewać się podobnych cen za nowe wkładki douszne Redmi TWS.

(Powyższa historia pojawiła się po raz pierwszy 3 września 2021 r. o godzinie 11:25 IST. Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji dotyczących polityki, świata, sportu, rozrywki i stylu życia, zaloguj się na naszej stronie internetowej ostatnio.pl).