Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tytuły Game Boy i Game Boy Lone przeznaczone na konsolę Nintendo Switch – relacja

Nowe doniesienia mówią, że tytuły Game Boy i Game Boy Color zostaną wkrótce dodane do biblioteki Nintendo Switch Online. Wiadomości pojawiły się po raz pierwszy w tym tygodniu w nienawidzę nocy Podcast podczas dyskusji na temat potencjalnych gier mobilnych, które pojawią się na Switchu w ramach oferty subskrypcji online, które następnie były wspierane przez Nintendo na żywo I Zasoby Eurogamer.

Switch Online ma obecnie bibliotekę ponad 80 gier NES I 50 gier SNES, z różnymi numerami w zależności od regionu, w którym usługa jest dostępna. Nintendo Switch Online wystartowało w 2018 r., a we wrześniu 2021 r. mija trzecia rocznica usługi subskrypcji, która rozpoczęła życie, oferując początkowo niewielką liczbę gier NES.

Teraz graj: Ręce na Nintendo Switch OLED

W następnych latach gry NES i SNES powoli wychodziły ze skarbca Nintendo na Switcha. W 2019 roku eksplorator danych odkrył istnienie nie tylko gier SNES, zanim zostały one oficjalnie ogłoszone, ale także istnienie innych emulatorów ukrytych za kryptonimami, takimi jak Kachikachi i Canoe.

Ostatni raz gry Game Boy były dostępne na konsoli Nintendo w erze 3DS za pośrednictwem konsoli wirtualnej, co pozwoliło dziesiątkom największych hitów Nintendo na urządzenia przenośne znaleźć drugie życie w systemie z dwoma ekranami.

Kilka gier pokemonA The Legend of Zelda i Donkey King Land to tylko niektóre z gier, które zostały dodane do tej biblioteki podczas Zagraj w Nintendo 3DS.

GameSpot skontaktował się z Nintendo, aby uzyskać więcej informacji zwrotnych, a my zaktualizujemy historię, gdy otrzymamy odpowiedź.