Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xbox Game Pass, czerwiec 2022 r.: Assassin’s Creed Origins, edycja For Honor Marching Fire i nie tylko

Jesteśmy gotowi na kolejną falę gier wprowadzonych w tym miesiącu do Hall of Fame Game Pass, w tym długo oczekiwaną sagę Assassin’s Creed Origins firmy Ubisoft. Xbox ma to teraz Ujawniliśmy pierwszą partię gier Game Pass w tym miesiącuz innymi potwierdzonymi tytułami, w tym For Honor: Marching Fire Edition, Ninja Gaiden: Master Collection, Chorus, Disc Room i nie tylko.

Pamiętajcie, to dopiero pierwsza fala gier, których spodziewamy się w tym miesiącu, a wkrótce spodziewamy się kolejnej partii ogłoszeń dotyczących wpisów do Game Pass. Co więcej, jak wszyscy wiemy, pokaz gier Xbox i Bethesdy również odbędzie się w tym miesiącu, 12 czerwca, więc z pewnością zobaczymy wiele innych gier, które pojawią się w serwisie w tym roku i później.

Aktualizacja Assassin’s Creed Origins 60FPS potwierdzona 2 czerwca

Od kilku miesięcy wiedzieliśmy, że Assassin’s Creed Origins pojawi się w Game Pass, ale na Xbox Series X/S będzie można również grać z większą liczbą klatek na sekundę Gdy Origins otrzyma łatkę 60 klatek na sekundę 2 czerwcaW sam raz na zdobycie Game Passa 7 czerwca.

Jeśli chcesz również wypróbować wszystkie DLC do Origins, jest ono teraz dostępne w usłudze i Karnet sezonowy kosztuje 39,99 USD w sklepie Microsoft. Abonenci Game Pass Ultimate będą mieli również dostęp do pakietu Deluxe z 7 czerwca. Pakiet Deluxe zawiera misję Zasadzka na morzu, pakiet Desert Cobra (w tym jeden strój, dwie legendarne bronie, jedną legendarną tarczę i jedną górę) oraz trzy punkty umiejętności.

Wszystko, co pojawi się w Xbox Game Pass w czerwcu 2022 r.

Do tej pory wszyscy wiemy, że Xbox lubi wypuszczać ofertę Game Pass w dwóch falach każdego miesiąca. Tak więc wszystkie wymienione poniżej gry pochodzą tylko z pierwszej fali reklam i możesz spodziewać się, że więcej gier pojawi się w serwisie jeszcze w tym miesiącu.

 • For Honor: Marching Fire Edition (konsola, PC, chmura) – 1 czerwca
 • Ninja Gaiden: Master Collection (konsola i PC) – 2 czerwca
 • Assassin’s Creed Origins (konsola, PC, chmura) – 7 czerwca
 • Chorus ID (chmura, konsola, PC) @ Xbox – 7 czerwca
 • Identyfikator pokoju dyskowego (chmura, konsola, PC) na konsoli Xbox — 7 czerwca
 • Linie odległości od Remote ID (konsola i PC) @ Xbox – 7 czerwca
 • Shadowrun Trilogy: Edycja na konsolę (konsola) – 21 czerwca
 • Escape Academy (konsola) – 28 czerwca
READ  Twitter zmienia wygląd po tym, jak użytkownicy powiedzieli, że mają bóle głowy

Wszystko, co wyjdzie z gry na Xbox, mija w tym miesiącu

Te gry opuszczą Xbox Game Pass 15 czerwca. Pamiętaj, że nadal możesz kupować te gry z 20% zniżką dzięki członkostwu Game Pass, więc nie musisz się żegnać na zawsze.

 • Darkest Dungeon (chmura, konsola i PC)
 • Dungeons & Dragons: Alliance of Darkness (chmura, konsola i PC)
 • Greedfall (chmura, konsola i PC)
 • Limbo (chmura, konsola i PC)
 • Worms Rumble (chmura, konsola i PC)

Całkowicie nowy PS Plus pojawi się w tym miesiącu w Stanach Zjednoczonych i Europie

Całkowicie nowa usługa PlayStation Plus, w tym nowe kategorie subskrypcji gier Extra i Premium, zostanie uruchomiona 13 czerwca w Stanach Zjednoczonych i 23 czerwca w Europie. Wygląda na to, że nowa biblioteka gier będzie stanowić konkurenta dla Game Pass, z kilkoma znanymi tytułami PS5, które zostaną natychmiast uwzględnione w usłudze, niektórymi tytułami innych firm, takimi jak Red Dead Redemption 2, Assassin’s Creed Valhalla i nie tylko.

Co się nie wydarzy, to uwolnienie czegokolwiek Nowa Gry w serwisie pierwszego dnia premiery. Oznacza to, że w dniu premiery nie będzie można grać w God of War Ragnarok na PS Plus. Ale jeśli jesteś cierpliwy, najprawdopodobniej nadal będziesz mógł grać w tę grę za pośrednictwem usługi przez 1-2 lata po tym.

Najpierw zarejestruj się w Game Pass Powinien W tej chwili nieaktywne – powtarzam ci Powinien Nie Aby to zadziałało, masz aktywną kartę Game Pass. Gdy będziesz już pewny siebie, przejdź do następnego kroku.

Następnie musisz zainwestować w Xbox Live Gold do 3 lat. Możesz łatwo kupić Kody Xbox Live Gold na 12 miesięcy Od Amazon lub innych sprzedawców detalicznych w cenie 60 USD / 50 GBP w zależności od regionu.

Polecam 2-letnią kolekcję Xbox Live Gold

Maksymalna kwota kumulacji subskrypcji Gold to 36 miesięcy (koszt 180 USD), każda większa kwota zostanie utracona. Tak więc, aby zapewnić bezpieczeństwo tym, którzy obecnie mają członkostwo Gold, polecam trzymanie się tylko dwuletniej wartości (koszt 120 USD / 100 GBP).

READ  iOS 15.3 tajemniczo wycieka za pośrednictwem witryny Apple Developer

A teraz zabawna część. Po zrealizowaniu tych kodów i zgromadzeniu członkostwa Xbox Live Gold według własnych upodobań możesz przekonwertować tym razem na Xbox Game Pass Ultimate w stosunku 1:1.

Iść do Strona aktualizacji Xbox Live Gold Następnie przenieś zapłacony czas bezpośrednio do Game Pass Ultimate. Jeśli wcześniej nie korzystałeś z funkcji aktualizacji, będzie ona kosztować 1 USD / 1 GBP (całkowity koszt to 121 USD / 101 GBP). Jeśli korzystałeś z tego wcześniej, aktualizacja będzie kosztować 14,99 USD / 10,99 GBP.

Ogólnie rzecz biorąc, za dwa lata Xbox Game Pass Ultimate zapłacisz tylko 135 USD (zamiast 359 USD). Jeśli możesz osiągnąć 3-letnią konwersję, zapłacisz maksymalnie 195 USD (zamiast 539 USD). Teraz to duża zniżka. Po zakończeniu pamiętaj o wyłączeniu automatycznego odnawiania.

Robert Anderson jest ekspertem ds. transakcji i redaktorem handlowym w IGN. możesz to śledzić Robertliam21 na Twitterze.