Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google Chromecast zostanie uruchomiony z Google TV 22 czerwca w Nowej Zelandii

Firma poinformowała, że ​​urządzenie do przesyłania strumieniowego będzie kosztować 110 USD i będzie dostępne u wielu sprzedawców od 22 czerwca.

Nowy Chromecast ma wbudowaną funkcję Google TV, która łączy filmy, programy telewizyjne, więcej aplikacji i różne subskrypcje oraz porządkuje je na karcie Dla Ciebie.

Użytkownicy mogą otrzymywać spersonalizowane sugestie dotyczące oglądania, a także dodawać do zakładek filmy i programy telewizyjne, które chcą obejrzeć później.

„Wprowadzamy również najbardziej pożądaną funkcję – pilota – do Twojego Chromecasta” – powiedział Google.

Będzie rywalizować z takimi urządzeniami jak Apple TV i TV Box Xiaomi w Aotearoa.

Chromecast podłącza się bezpośrednio do portu HDMI telewizora i wyświetla wideo w jakości 4K HDR z prędkością do 60 klatek na sekundę. Obsługuje również Dolby Vision i HDMI pass-through dla treści audio Dolby.

Ma dedykowany przycisk Asystenta Google, który po naciśnięciu działa jak inni inteligentni asystenci, tacy jak Alexa i Siri.

Istnieją również dedykowane przyciski YouTube i Netflix, które zapewniają natychmiastowy dostęp do tych usług przesyłania strumieniowego.

Inne aplikacje dostępne dla Chromecasta to między innymi usługa przesyłania strumieniowego Amazon Prime Video, Disney Plus i aplikacja Apple TV Plus.

Użytkownicy będą potrzebować konta Google, aby zalogować się do urządzenia, które następnie przyzna dostęp do kont użytkowników w Asystencie Google, YouTube, Sklepie Play i Zdjęciach Google.

READ  Jim Ryan z Sony chce, aby „setki milionów” ludzi miało dostęp do tytułów na PlayStation