Wynik meczu Blues Women vs Chiefs Manawa: Chiefs rozpoczynają sezon od kolejnych zwycięstw

Chiefs Manawa rozpoczęli sezon od dwóch zwycięstw z rzędu, pokonując Women's Blues 17-10.

– Chiefs Manawa objął prowadzenie już na początku po próbach Robbiego Toye'a i Grace Steinmetz i do przerwy objął prowadzenie 12-0

– Blues Women wróciły do ​​akcji po przerwie dzięki Tafito Lafaele i Melowi Puckettowi

– Grace Kokotai strzeliła zwycięskiego gola dla Chiefs Manawa

Bluza damska: Patricia Malibu, Katelyn Vahakolo, Sylvia Brant, Dayna Nankeville, Jamie Culloz, Christine Cottrell, Mel Puckett, Tavito Lafayelle, Niall Williams-Guthrie, Mayakawanakulani Ross, Mama Faibulu, Eloise Blackwell, Aldora Ituno, Grace Jago, Chris Velico.

Protektoraty: Nijiho Nagata, Cheyenne Tully-Fall, Sophie Fisher, Charmaine McMenamin, Paris Mataro, Kahlia Awa, Kerry Johnson, Angelica Mikimiki Fahai.

Wodzowie Manawy: Renee Holmes, Mirania Baroni, Meirangi Paul, Grace Steinmetz, Ruby Toye, Chelsea Semple, Ariana Byler, Victoria Edmonds, Kennedy Simone, Mia Anderson, Chelsea Bremner, Charmaine Smith, Tanya Calonival, Luca Connor, Crystal Murray.

Protektoraty: Sina Saito, Petila Tawaki, Kate Henwood, Sheena Hohiba, Grace Kukutai, Arihiana Marino Tawino, Azalea Maka, Rhys Anderson.

READ  Zespół rugby Heartland XV składa się z siedmiu mieszkańców południowej Kantabryi